Ağrı Cast Ajans Başvuru

Model, manken, oyuncu ve hostes kadromuzu genişletme amacı ile sektörde yeni yüzler arıyoruz. Ülkemizin tüm illerinden başvuruları değerlendirmeye alırken, yine Ağrı Cast Ajans Başvuru formlarını da değerlendirmeye alarak, hayallerinize ortak oluyoruz. Haftanın tüm günleri, başvurularınız kontrol edilerek, sizlere geri dönüş yapılacaktır. Sektörde yeni reklam yüzü olmak, oyunculuk hayalini gerçekleştirmek ve fuar, tanıtım filmlerinde rol almak istiyorsanız, içeriğimizin alt kısmında yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir

Ağrı bölgesi; konumu itibari ile elbette ki tarihi dokuları olan bir il olarak tanımlanıyor. Böylelikle pek çok ünlü dizi ve film çekimlerinin olması mümkün oluyor. Sizlerde yeni çekilecek olan dizilerde kendinizi göstermenin fırsatını yakalamak istiyorsanız, yeteneklerinizi ve başarılarını bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübeniz olsun ya da olmasın, bizlere başvuru formu ile bilgilerinizi ileterek, hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir adım atabilirsiniz.

Hemen yazımızın alt kısmında yer alan Ağrı Cast Ajans Başvuru Formu’ nu eksiksiz olarak doldurarak, cast direktörlerimizin değerlendirmelerine tabi olabilir, kabul edilmeniz halinde en ünlü oyuncular, ünlü yapımcı ve yönetmenler ile birlikte çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ağrılı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Özcan Deniz, sanatçı ve oyuncu olarak televizyon ekranlarının sevilen ismi Özcan Deniz, memleketi Ağrı’ dır. Sonrasında Aydın’ a göç ederek, sektöre devam etmiştir.

Burhan Çaçan; Türkücü ve ses sanatçısı olan Çaçan; onlarca albüm çıkartarak, televizyon sektöründe ismini duyuran kişiler arasında.

Ağrı ‘da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Suların Sırrı Arvas; bölgenin kültürel güzelliklerinin öne çıkarılması için, yıllar önce Ağrı’ da çekilmesi düşünülmüş bir dizidir. Dizi çekiminden önce yapılan açıklamalarda ise, sadece ünlü oyuncular değil, Ağrılı halk için de pek çok rol bulunacağı belirtilmiştir.

Ağrı ‘ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Kültürel güzellikleri ile ön plana çıkmış Ağrı’ da tüm ilçeler için başvurular kabul edilmektedir. Sizlerde; Merkez, Patnos, Taşlıçay, Tutak, Diyadin, Eleşkirt, Hamur gibi tüm ilçelerden başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ağrı Cast Ajans Başvuru Formu

Başvuru formuna girdiğiniz bilgilerin, eksiksiz ve doğru olduğuna dikkat ediniz. İletişim bilgilerinizi özellikle kontrol ederek, başvurunuzu tamamlayınız. Bu bilgileriniz kullanılarak, cast direktörlerimiz tarafından sizlere olumlu ya da olumsuz olarak en yakın sürede geri dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!