Ah Nerede Dizisi Başvuru Formu ve Yeni Oyunu Alımları Başladı!

Ah Nerede dizisi oyunculuk başvuruları başladı! Dizi için yeni yüz oyuncu alımları devam ediyor. Ah Nerede dizisi ajansına başvuru yaparak dizi oyuncusu olun!

Ekranların en çok merak edilen yeni dizisi “Ah Nerede” başvuru şartları ve oyuncu başvuru formunu sizler için detaylı bir şekilde açıkladık.

Ah Nerede dizisi konusu; Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim (Tarık Pabuççuoğlu) ve Seniha (Ayşe Çubuk) Şerbetlioğlu ‘nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç de tahmin etmediği bir hayat yaşar. Ortanca oğulları Murat (Korhan Herduran) hukuk okuması gerekirken hayattaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri küçük oğulları Ömer (Batuhan Sert) ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk) ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür.

Ah Nerede oyuncu kadrosunda Oktay Çubuk ve Nil Keser’in başrolü paylaşacağı gibi önemli isimler yer alıyor. Cast çalışmaları ve yeni bölüm çekimleri devam eden dizi için sürekli olarak yeni oyuncular ve yeni yüzler oyuncu ekibine dahil olmaya devam ediyor.

Ah Nerede dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Ah Nerede Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Ah Nerede dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!

2 Yorumlar
  1. Berat Özkakaya

    Ah Nerede dizi için oyuncu olabilirim. Oyunculuk konusunda yetenekli ve çok istekliyim. Kendimi göstermem için bana bir şans verin!

    1. admin

      Oyunculuk Başvuru Formu’nu doldurup bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı bize iletirseniz yardımcı oluruz. Detaylar kısmına varsa aldığınız eğitim, referans, tecrübe vs. yazarsanız sizin açınızdan faydalı olacaktır.