Aile Dizisi İçin Yeni Oyuncu Alımı!

Merhaba sevgili dizi severler ve oyunculuk hayali kuranlar! Show TV’nin popüler dizisi “Aile” için oyunculuk başvuruları başladı. Dizinin konusu, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor​

İster tecrübeli olun, ister bu alanda yeni olun, yetenekli ve istekli kişilerin başvuruları bekleniyor. Dizi, geniş bir oyuncu kadrosuna sahip ve siz de bu kaliteli yapımın bir parçası olabilirsiniz. Başvurunuz, dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenecek. Aile dizisinden oyuncu veya figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sizinle iletişime geçilecek​.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Aile Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu“nu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Oyunculuk hayallerinizi gerçeğe dönüştürme fırsatını kaçırmayın. Aile dizisinin büyülü dünyasına katılma şansını yakalayın. Bu kaliteli dizide yer alma şansınız olabilir ve yeteneklerinizi milyonlarca izleyici önünde sergileme fırsatı bulabilirsiniz.

Hepinize başarılar diliyoruz!

Bir yorum yapın!