Aksaray Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans Ekibi adı altında oluşturduğumuz tecrübeli kadromuza Türkiye’nin her yerinden adaylarımızı bekliyoruz.Aksaray Cast Ajans Başvuruları bu ekibi kurarken ilk göz attığımız başvurulardır. Tek bir amacımız var; o da size haftanın her günü ve her saati hiçbir karşılık gözlemeksizin yardımcı olabilmektir.

Aksaray ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Aksaray ve ilçelerinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak istiyorsanız ve bu konuda yetenekli ve ya tecrübeli iseniz Aksaray Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun.

Türkiye’nin en büyük ve tanınmış yapımcı ve yönetmenleri ile bu sayede tanışma ve çalışma şansız bulacağınız gibi, Türk televizyon tarihine de adınızı yazdırabilirsiniz.

Aksaray’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Korku ve gerilim filmlerinin Türkiye’deki ustası Özgür Bakar tarafından Aksaray’da geçen Helak – Kayıp Köy isimli filmin başlangıcı kilise – camide olmaktadır. Filmin çekimleri yaklaşık olarak 1 ay sürmüştür ve bu süre zarfında da Kaymakam ve Belediye Başkanı tarafından film ekibine her türlü destek sağlanmıştır. Ayrıca figüran karakterler ise ilçeden sağlanmıştır.

Aksaray’daCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Aksaray’daSarıyahşi, Ortaköy, Güzelyurt, Gülağaç, Eskil, Ağaçören, Aksaray Merkez ve bundan başka kalan diğer bütün Aksaray ilçelerinde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken adaylarının yapacağı başvuruları belirlenen gün ve saatlerde değerlendirmekteyiz. Tek dikkat etmeniz gereken nokta, başvuru yaparken doldurmanız gereken formu eksiksiz ve en önemlisi de mutlaka tam olarak doldurmanızdır.

Aksaray Cast Ajans Başvuru Formu

Başvuru formunun tam ve eksiksiz olarak doldurulması çok önemli bir husustur. Çok önemli olmasının sebebi iseyeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajans bölümlerine yaptığınız başvuruların hepsinin tek te ve dikkatle cast ekibimiz tarafından incelenmesidir. Duruma göre ise en geç 2 ila 3 gün içinde siz değerli adaylarımızaolumlu ve ya olumsuz bir cevap mutlaka verilmektedir. Bu 3 günlük süre zarfında size mutlaka olumlu ve ya olumsuz olsun bir geri dönüş yapılmış olacaktır.

    Bir yorum yapın!