Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Trt1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi’nin oyunculuk başvuruları başladı. Her yaştan tecrübeli tecrübesiz kişiler başvurularını ajansımıza yapabilirler.

 

Tarihi dizilerin revaçta olduğu bu dönemde ekranların en çok sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’nun devamı olarak çekilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin cast ajans ve oyuncu seçmeleri devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Barış Arduç ve Fehriye Evcen’in yer aldığı bu kaliteli dizi ile oyunculuk kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz.

 

Alparslan Büyük Selçuklu Oyunculuk Başvurusu

Dizide görev almak için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçları için talepte bulunulması halinde başvurularınız değerlendirilecektir.

  Bir yorum yapın!

  5 Yorumlar
  1. Umut Moğal

   Alparslan Büyük Selçuklu dizisini hiç kaçırmam tüm bölümlerini izlerim. Bu kaliteli dizi için oyunculuk başvurumu yaptım ve sizden haber bekliyorum. Lütfen beni de seçer misiniz? Oyuncu olmak istiyorum.

   1. admin

    Alparslan Büyük Selçuklu dizisi için yaptığınız oyunculuk başvurunuz yöneticilerimiz tarafından değerlendirilip, size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  2. Yhlasjan tekayew

   Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde en zor olan rollarin birini istiyorum. Basvuru yaptim ve sizden haber bekliyorum.

  3. Yhlasjan Tekayew

   Meraba. Ban alp arslan buyuk seljuklu dizisinde en zor olan rollarin birini istiyorum. At surmek pusatla jeng etmeği biliyorum. Rolumda gelebilejek har seyi fazlasila yapabilejeğime eminim

  4. Yhlasjan Tekayew

   Meraba. Ban bu dizini sewerek izliyorum bu diziden rol almak istiyorum. At surmek pusat cekmegi iyi biliyorum. Ban basvuru yaptim sizdan haber bekliyorum. Su an kocaeli sehrindeyim. Kandim turkmenistanlyyim