Amasya Cast Ajans Başvuru

Cast Ajans ailesi olarak, yeni yüzler arıyoruz. Televizyon sektöründe kendini göstermek isteyenler, figüranlıktan yükselerek, oyunculuk hayallerini gerçekleştirmek isteyenler, tanıtım ve fuar filmlerinde görev almak isteyenler başvurularınızı direkt olarak bizlere iletebilişiniz. Böylelikle AmasyaCast Ajans Başvuru bilgilerinizi cast direktörlerimiz dahilinde değerlendirerek sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Amasya ülkemizde önemli iller arasında yer alıyor. Kültürel ve ticari bir merkez olarak devam edebilmesi için, elbette ki il ekonomisine katkıda bulunacak çekimler gerekiyor. Bu durumda da dizi ve film çekimi ilerleyen dönemlerde yapılacak olurken, istek ve ihtiyaçlar yeni yüz olarak karşımıza çıkıyor. Bizlerde bu ihtiyaçları karşılayabilmek için; Amasya halkından destek alacak olurken, film çekimlerinde sadece ünlü oyuncuların yanı sıra halktan da seçimler yaparak, sektöre yeni yüzler kazandıracağız.

Ülkenin ünlü yapımcı ve yönetmenleri ile birlikte çalışmak, yine ünlü sanatçı ve oyuncular ile keyifli set dakikaları geçirmek istiyorsanız, başvuru formunu doğru bir şekilde doldurarak, bilgilerinizi yetkililere iletebilirsiniz. Başvurularınızın kabul edilmesinden sonra sizler için en uygun rol geldiğinde, iletişime geçilerek, sete çağırılabileceksiniz.

Amasyalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Hasan Dolay; Memleketi Amasya olan, televizyon sektörünün ünlü ve sevilen oyuncusu Dolay; Arka sokaklar dizisinde; Arap Seyfi olarak rol almıştı.

Amasya ‘da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Son Yaprak; TRT1 ‘ de yayınlanmış olan bir dizidir.

Lanetli Anahtar; Yine Türk yapımcıların eseri olan Lanetli Anahtar, korku filmleri arasında yer alıyor. Amasya’ da çekilmiştir. Igamedya Yapım tarafından uygulanmıştır.

Amasya ‘ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Amasya’ da yer alan tüm ilçelerden, online olarak başvurular kabul edilmektedir. Yine başta; Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova olmak üzere, tüm Amasya ilçelerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir, oyunculuk, modellik, reklam yüzü olarak sektöre giriş yapabilirsiniz.

Amasya Cast Ajans Başvuru Formu

Hayallerinizi artık ertelemeyin. Tecrübelerinizi bizler ile paylaşarak, film- dizi sektöründe tanınan isimler olmanın fırsatını yakalayın. Modellik ve oyunculuğun yan ısıra, katalog, fuar ve reklam filmlerinde görev almak isteyenlerde, Amasya Ajans Başvuru Formu doldurarak, cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilmeye alınmasını sağlayabilirler. En geç 2 ya da 3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!