Ankara Cast Ajans Başvuru

Ülkemizin başkenti Ankara ilimize geleceğin yüzlerini keşfetmeye geliyoruz ve Ankara Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz.  Tecrübemiz ve uzman kadromuz ile her daim en iyiyi bulmaya çalıştık. Başarılı olduğumuza da inanıyoruz. İşimize sanat olarak bakmaktayız. Bu nedenle ekonomik kaygıdan ziyade faydalı olma amacı gütmekteyiz. Hiçbir zaman bir önceki gün ile aynı yetenekte olmamaya özen gösteriyoruz. Daimi ilerlemeyi ve kendini geliştirmeyi hedef edindik. Ankara Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ankara mankenler, Dizi ve Film oyuncuları:

 Kenan İmirzalıoğlu: Bir Döneme damgasını vuran deli yürek dizisi ile ekranlara merhaba diyen sonrasında Ezel, Beyaz Gülüm, Son Osmanlı, Karadayı dizi ve filmleri ile devam ettiren Kenan İmirzalıoğlu Ankaralı oyuncularımızdandır.

Beren Saat: Kenan Doğulu ile hayatını birleştiren Beren Saat, sayısız filmde oynayarak kendisini kanıtlamıştır. Aşkı memnu, Fatma Gülün suçu ne, Muhteşem Yüzyıl bunların başında gelmektedir. 2 defa altın kelebek ödülünü alan güzel oyuncu Ankaralıdır.

Filiz Akın: Yeşilçam filmlerinde Avrupai tarzı ile hep farklı görünen Filiz Akın sayısız filmde rol almıştır. Ediz Hun ile çoğu filmde başrol oynamışlardır Altın Portakal film festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü alan sanatçı Ankaralıdır.

Ankara’da çekilen Dizi ve Filmler

Behzat Ç: Çekimlerine tekrar başlanacağı kesinlik kazanan ve bu sebeple oynadığı efsane dizisini bırakacak olan Erdal Beşikçioğlu’nun adeta ustalık eseridir. Ankara polisiyesi olarak izleyicinin beğenisine sunulan film beklenen ilgiyi fazlası ile görmüştür.

Köyden İndim Şehre: Zeki Alasya, Metin Akpınar, Halit Akçatepe ve Kemal Sunal’ın rol aldığı adeta ustalar geçidi olan, Köyde bulmuş oldukları altınları şehirde bozdurmaya çalışan kafadarların yaşadıkları komik maceraları anlatan film Ankara’da çekilmiştir

Ankara’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Çankaya, Polatlı, Gölbaşı, Sincan ve Yenimahalle’den başvurular kabul edilecektir.

Ankara  Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler   başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!