Ankara İç Giyim Model Başvurusu

Ankara iç giyim model başvurusu başladı. Kurumsal yerli ve yabancı bir çok iç çamaşırı ve iç giyim markasının çekimlerini yapan model ajansımız da deneyimli ya da deneyimsiz olmanız fark etmez sizin iç giyim modelliği için başvuru yapabilirsiniz.

Ankara İç Giyim Modellik Başvuruları

Bir çok iç giyim firması ve çamaşır üretim fabrikası bulunan Ankara’da sürekli olarak çekimler için başvuru yapabilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyor olmanız fark etmiyor. Farklı bir şehirdeyseniz ve seyahat engeliniz yoksa da başvuru yapabilirsiniz.

İç Giyim Modeli/Mankeni Nedir?

Hazır iç giyim markalarının e-ciret siteleri, katalog çekimleri ve çeşitli ürünlerini tanıtan modellik yaban bay ve bayanlara iç giyim modeli/mankeni denir? Bu işi yapabilmek için modellik eğitimi almış olmak şart değildir. Kendine güvenen ve başarılı olabileceğine inanan her kes iç giyim modelliği yapabilir.

İç Giyim Çekimleri Yapılacak Ürünler Nelerdir ?

Bu ürünlerin başında İç Giyim Takımları, Sütyen, Kadın Külot, Kadın Atlet, Body, Pijama ve bunlara benzer ürünler gelmektedir. Normal iç çamaşırı modellerinin yanında Fantazi ürünlerde bulunmaktadır. Katılacağınız ürün çekimlerini kendiniz belirtebilirsiniz.

Ankara İç Giyim Modellerinde Aranan Şartlar

Katalog çekimlerine katılacak adaylarda aranan özellikleri en önemlilerini başvuur yapmayı düşünenler için açıkladık.

  1. Fiziğinizin düzgün ve orantılı olması gerekiyor.
  2. Dış görünüşünüze özen gösteriyor olmalısınız.
  3. İç giyim mankenliği yapabilecek poz verebilme kabiliyeti olması
  4. 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

İç Giyim Model ve Mankenliği yapacakların Bilmesi Gereken Önemli Noktalar?

  1. Öncelikle dukkat etmeniz gereken en önemli nokta ajans seçimidir. Piyasada o kadar çok fazla güvenilmez ajans olduğu için bununla ilgili araştırmayı iyi yapmalısınız ve güvendiğiniz ajanslara başvuru yapmalısınız.
  2. Çekimler Türkiye geneli çalışan yerli ve yabancı iç giyim markalarının e-ticaret ve ürün katalog çekimleri için yapılmaktadır. Transparan, Normal iç giyim ve Fantezi iç giyim ürünlerinden kendinize uygun olanları seçme şansınız bulunmaktadır.
  3. Ürün sayısına ve çekilecek olan iç çamaşırı modellerine göre çekim süresi değişiklik göstermektedir. Modellik ücreti de buna bağlı olarak artış ya da azalış gösterir.
  4. Bir çekimden alınan Modelik ücreti ise minimum 2.500 tl ile 10.000-15.000 tl yi bulabilmektedir.

İç Giyim Mankenliği Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları?

Aşağıda modellik hakkında en çok sorulan ve merak edilen soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi iletisim formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.

İç Giyim Modelliği Nedir ?

İç giyim modelliği kısaca, Kurumsal bireysel firmaların e-ticaret, ürün katalog çekimleri modellerine denir.

İç Giyim Mankenliği Başvuru Formu

Bilgilerinizin doğru olmasına ve fotoğraflarınızın güncel ve yeni çekilmiş olmasına özen gösteriniz. İç giyim modelliği gizlilik içerisinde değerlendirilip tarafınıza olumlu ya da olumsuz mutlaka bilgi verilecektir.

Başvuru Formu için Tıklayın

Whatsapp Başvurusu için Tıklayın

Bir yorum yapın!