Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Yeni Oyuncu Alımı!

Tv 8 ekranlarının yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosuna yeni oyuncu alımları yapılmaya devam ediyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Yeni Oyuncu AlımıAnnenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosuna Yeni Yüzleri Almaya Devam Ediyor!

Bir birinden usta ve ünlü oyuncuların bir araya geldiği dizinin konusu izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Siz de oyunculuk yapmak istiyor ve bunun gibi kaliteli dizilerde görev almak istiyorsanız eğer tek yapmanız gereken ajansımıza cast ajans başvuru formunu doldurup iletişime geçmek.

Gün Akıncı, 6 Nisan akşamı TV8 ekranlarında ilk bölümü yayınlanacak olan, “Annenin Sırrıdır Çocuk” dizisinde “Arda” karakterine hayat verecek.

Aynı hafta çifte heyecan yaşayan genç oyuncunun aynı zaman da Altan Erkekli ve Vildan Atasever ile beraber rol aldığı sinema filmi “Bir Dilek Tut” da 8 Nisan tarihinde vizyona giriyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk Oyunculuk Başvuru Formu

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Oyunculuk Başvurusu için geç kalmadan hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Dizinin cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak adına talepte bulunulması halinde, uygun roller için sunumunuz yapılarak görevlendirmeniz yapılır.

Bir yorum yapın!