Arka Sokaklar Cast Ajans Başvuru

Arka Sokaklar Cast Ajans Başvuru

Arka Sokaklar dizisi’nin yeni sezon bölümleri için Cast Ajans Başvuru yaparak uzun süreli haftalık diziler arasında yer alan bu dizide oynamak isteyen kişiler internet sitemiz üzerinden yayınlanmış olan formu doldurarak Arka Sokaklar dizisi’nin yeni bölümlerinde oyuncu olarak rol almaya başlayabilirler. Arka Sokaklar dizisinin dışındaki dizilerde rol almak istediklerini belirten kişiler başka dizilerde de oyuncu olarak işe başlayabilirler. Başvuru yapma aşamasında başvuru sahipleri formu doldurduktan sonra mutlaka resim eklemelerini de yapmalıdırlar.

Arka Sokaklar Oyuncu Kadrosu

Çok uzun bir süreden beri ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisi büyük bir beğeni ile geniş bir kitle tarafından izleniyor. Dizinin başrollerinde; Zafer Ergin – Rıza Soylu rolünde, Şevket Çoruh – Mesut Güneri rolünde, Özgür Ozan – Hüsnü Çoban rolünde, Oya Okar – Selin Koçoğlu rolünde, Alp Korkmaz – Ali Akdoğan rolünde, Ozan Çobanoğlu – Hakan Çınar rolünde, Özlem Çınar – Aylin Aydın rolünde, Nazlı Tosunoğlu – Nazike rolünde, İpek Yaylacıoğlu – Pınar Soylu rolünde, Hülya Kalebayır Çelik Ayla Soylu’nun ikinci rolünde, Merve Oflaz – Bahar rolünde, Can Başak – Arif rolünde, Boğaç Aksoy – Volkan rolünde, Başak Atıcı – Hande Yıldırım rolünde, Tunç Oğuz – Arda rolünde, Beste Seyhan Şamcı – Eda rolünde, Yüsra Geyik – Zeliha Çoban rolünde, Manolya Aşık Şule Çoban rolünde, onur Bay – Tekin Çoban rolünde, Kerimhan Duman – Tunç Güneri rolünde, Furkan Göksel – Metin Çoban rolünde, Melise Şalgam – Asiye Çoban rolünde dizide rol alıyor.

Arka Sokaklar Dizisinin Konusu

Ortalama olarak 500 bölümü arkada bırakan Arka Sokaklar dizisi bir çok oyuncuyu şimdiye kadar ağırlamıştır. Sürekli olarak konusu gereği oyuncu değiştiren dizi ülkemizde çekimi yapılan en uzun dizilerden birisidir. Her bölümünde polis hırsız kovalamacası, gasp konuları, rehine konuları gibi bir takım polisiye konuların çözümüne yer verilmektedir.

Arka Sokaklar Cast ajans başvuru formu

Arka Sokaklar Dizisi cast ajans ve oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler Arka Sokaklar dizisinden talep olduğu takdirde cast ajans direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler. Başvurularınız ekibimiz tarafından Arka Sokaklar dizisi ve diğer uygun projeler için değerlendirilip tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!

    1 yorum
    1. Kemal

      Arka sokaklar Mesut iyi yerine gelmek çin