Artvin Cast Ajans Başvuru

Artvin Cast Ajans Başvuru

Türkiye’ nin tüm illerinden, cast başvuruları alarak, kadromuzu genişletmeyi hedefliyoruz. Sektöre yeni yüzler kazandırmak için, tabanımızda kayıtlı olan üyelerimizi yönlendiriyoruz. Oyunculuk hedefi, hayali olanlar, reklam yüzü olmak isteyenler, fuar ve katalog çekimlerinden gelir elde etmek isteyenler başvuru formlarını; Artvin Cast Ajans Başvuru formu şeklinde, bizlere ileterek, hedeflerine ulaşabilirler.

Artvin, Karadeniz bölgesinin yeşilliği ve doğa güzelliği ile bilinen bir bölgede yer alması, elbette ki film ve dizi çekimlerinde ilgi odağı oluyor. İlerleyen dönemlerde, bu bölgede çekim yapılacak olan film ve diziler için yeni yüzler arayışında olurken, yeteneklerini bizler ile paylaşmak isteyenlere, başvurularımızı her daim açık tutuyoruz. Başarılarınızı ve tecrübelerinizi bizler ile paylaşmak istiyorsanız, içeriğimizin alt kısmında yer alan başvuru formunu doldurarak, bizlere bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Tecrübeli olsun ya da olmasın, tüm yaş aralıklarından başvuruları değerlendiriyoruz. Gün yüzüne çıkmayan yetenekler var ise; hayallerinizin peşinde koşmanın tam zamanı. Ünlü yapımcı ve yönetmenler ile birlikte, ülkemizin ünlü isim ve oyuncuları ile aynı karede yer almak istiyorsanız geç kalmayın.

Artvinli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

İsrafil Köse; geçtiğimiz zamanda hayatını kaybeden ünlü oyuncu, Borçkalıydı,

Celal Al; Kurtlar vadisi pusu dizisinde rol almıştır

Çağla Yaşar; 2002 doğumlu Çağla Yaşar; Artvinli oyuncular arasında, en genç olanlardan birisidir.

Artvin ‘de Çekilen Dizi,Film ve Reklamlar

Benim İçin Üzülme; Ülkemizin sevilen dizileri arasında yer alan bu dizi, Artvin başta olmak üzere, çekimlerini Rize bölgesi ile paylaşmıştır.

Kar Beyaz; Artvin- Şavşat bölgesinde çekilmiştir. Sabahattin Ali’ nin ‘’ ayran ‘’ adlı eserinden senaryo almıştır. Selim Güneş tarafından yapılmıştır.

Artvin ‘ de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Artvin ve Artvin’ e yakın tüm il ve ilçelerden başvurular alınmaktadır. Yine ; Ardanuç, Arhavi, Hopa ve Borçka olmak üzere, tüm diğer Artvin ilçelerinden de başvurular kabul edilmektedir.

Artvin Cast Ajans Başvuru Formu

Modellik, oyunculuk hayali olanlar, yazımızın alt kısmında yer alan Ajans başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İletişim bilgilerini ne ve eksiksiz girmeniz, sizlere geri dönüş yapılması adına önemlidir.

 

    Bir yorum yapın!