Aşka Düşman Dizisi Cast ve Oyuncu Seçmeleri

TV8’in yeni sezonu için sabırsızlıkla beklenen dizisi “Aşka Düşman”ın cast ve oyuncu seçmeleri başlıyor. Yönetmen koltuğunda unutulmaz dizi Yaprak Dökümü’nün de yönetmeni olan Mesude Erarslan’ın oturacağı bu iddialı projenin senaryosunu ise Eylem Canpolat kaleme alıyor. Canpolat, son olarak “Tuzak” dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Aşka düşman bir kadın ve üç kızının hikayesinin anlatılacağı “Aşka Düşman” dizisi, aşka ve hayata dair dokunaklı bir hikaye ile seyirciyi ekran başına kilitlemeyi hedefliyor. Dizi, Eylül ayında sete çıkacak ve Ekim’de TV8’de izleyici ile buluşacak.

Oyuncu kadrosunu oluşturmak için seçmeler başladı ve bu seçmelere başvuru yapmak isteyenler için büyük bir fırsat doğuyor. Tecrübeniz olsun ya da olmasın, bu kaliteli dizide rol alma şansınız var. Aşka Düşman Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak ajansımıza başvurabilirsiniz.

Başvurunuz, dizinin ajans yöneticileri tarafından titizlikle değerlendirilecek ve dizi için oyuncu ya da figüran ihtiyacı olduğunda sizinle iletişime geçilecek. Bu heyecan verici projede yer almak için başvurunuzu bekliyoruz.

Unutmayın, her başvuru bir fırsattır ve belki de siz bu dizide yeni bir yıldız olarak parlayacaksınız. Başarılar dileriz!

Bir yorum yapın!