Ay Yapım Hangi Ajansla Çalışıyor ?

Ay yapım Türkiye’nin en büyük ve kaliteli dizi projelerine imza atan yapım firmaları arasında yer alıyor. Ekranların en çok izlenen dizilerinin çekimlerini yaparak ismini dizi izleyicilerinin hafızasına kazımıştır. Oyunculuk yapmak isteyen bir çok kişi Ay Yapım’ın hangi ajansla çalıştığını merak etmektedir. Bizde sizler için bu konuya açıklık getirmeye çalıştık!

Ay Yapım Oyunculuk Başvuru

Deneyimli olsun ya da olmasın dizi oyunculuğu için Ay Yapım ile iletişime geçmek isteyen bir çok kişi ünlü yapım firmasının hangi ajansla çalıştığını merak etmektedir? 

Ay yapım’a oyunculuk başvurusu yaparak kaliteli dizi projelerinde rol almak isteyen bir çok oyuncu adayı nereye başvuru yapacağını bilemiyor. Ay yapım firmasının cast ekibinde yer alıp yeni çıkan dizilerde kendilerine uygun bir rol kapabilmek için araştırma yaparak gerçek ve doğru ajansı bulmaya çalışıyor.

Türk kanallarında yayınlanan bir çok dizi tek bir ajansla çalışmıyor olsa da dizilerin çekildiği yerler ve yapımcı firmaların anlaşmalarına bağlı olarak çalışılan ajanslar değişiklik gösteriyor. Dizi çekimlerine uygun karakterlerin bazen tek bir ajansta bulunamayışı yüzünden farklı cast ajansları ile iletişime  geçilerek rol için en uygun kişi aranmaktadır. 

Sizde Ay yapım dizisinin hangi ajansla çalıştığını araştırmak yerine oyunculuk başvurunuzu hızlı bir şekilde web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuz titizlikle incelenip en uygun rollerde görevlendirilmeniz için profesyonel bir ekip tarafından çalışmalar yürütülecektir.

En yeni dizilerde oyuncu olabilmek için cast ajans başvuru formu ile oyuncu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

 

Bir yorum yapın!