Aydın Cast Ajans Başvurusu

Mankenler, hostesler, oyunculardan Cast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden yetenekli ve tecrübeli kişileri bekliyoruz. Aydın Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Tek amacımız ise hem yeni hem de eski üyelerimize saat ve ya gün farkı gözetmeksizin elimizden gelen her türlü yardımı sunmaya çalışmaktır.Bu yardımların gerçekleşmesinde ise kesinlikle her hangi bir karşılık gözlenmemektedir.

Aydın Türkiye’nin Ege bölgesinde bulunan ve en kalabalık 20. şehridir. Eğer Aydın şehrinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak istiyor ve bu alanda tecrübeli iseniz ve ya da bu alanda tecrübeli olduğunuzu düşünüyorsanız, Aydın Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun. Çünkü bu formlar tarafımızca dikkatlice incelenecektir.

Eğer bu çekimler sırasında kendinizi gösterebilirseniz, Türkiye’nin en büyük yönetmenleri ve yapımcıları ile çalışma hakkını kazanacaksınız.

Aydın’lı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Çağan Irmak, Türk sinemasının en önemli yönetmenlerindendir. Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya, Babam ve Oğlum, Issız Adam, Prensesin uykusu ise ünlü yönetmenin filmlerinden bazılarıdır.

Görkem Yeltan, ünlü bayan yazar ve tiyatro oyuncusudur. Miras, Pulpa, Sıfır Dediğimde, Gölge, Güneşin Oğlu, Uzak İhtimal, Eylül, Kayıp Aranıyor, Seni Seviyorum Adamım, Yemekteydik ve Karar Verdim gibi filmlerde ve bunlara ek olarak Süper Baba, Foksi Show, Kara Melek, Ruhsar, Komşu Komşu, Yüzleşme, Yılan Hikayesi, İnsanlık Hali, Canım Kocacığım, Biz Size Aşık Olduk, Sil Baştan, En iyi Arkadaşım gibi dizilerde de rol almıştır.

Aydın’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

TRT’nin sevilen dizilerinden Yeşil Deniz dizisi, Aydın’daçekilmektedir. Burak Alkaş ve Melis Babadağ ise dizinin baş rollerini üstlenmektedirler.

Aydın’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Aydın’daYenipazar, Sultanhisar, Söke, Nazilli, Kuyucak, Kuşadası, Köşk, Koçarlı, Karpuzlu, Karacasu, İncirliova, Germencik, Efeler, Didim, Çine ve bunlardan başka geriye kalan bütün ilçelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız her türlü başvurularınızı değerlendiriyor olacağız.

Aydın Cast Ajans Başvuru Formu

Yeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajansiçin dolduracağınız başvuru formlarının mutlaka eksiksiz olmasına ve doğru olmasına büyük dikkat göstermelisiniz. Çünkü sizin bize göndereceğiniz bu başvuru formları dikkat ile incelenerek yetkili cast direktörlerimiz tarafınca en geç 2 ila 3 gün içinde sizlere olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir.

    Bir yorum yapın!