Baba Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Baba dizisi oyunculuk başvurusu için geç kalmayın, baba dizisi için oyuncu başvuruları başladı!

Show Tv’nin yeni dizisinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaryosunu ise Gökhan Horzum ve Ekin Atalar kaleme alıyor. Ay Yapım imzalı dizinin başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş paylaşıyor. İlk bölümü ile büyük beğeni kazanan baba dizisinde oyunculuk yapmak için hemen web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurup Baba dizisi için oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Baba Dizisinde Oyunculuk Yapmak için Bilmeniz Gerekenler?

Baba Dizisi Konusu: Saruhanlı Ailesi’nin mütevazi hayatının aniden değişimini konu alıyor. Saruhanlı ailesi, bir uçak kazasının ardından şoke edici bir gerçeği öğrenirken hepsinin hayatı aniden değişiyor.

Adından sıkça söz ettireceğe benzeyen bu iddialı dizi projesinde görev almak için Baba dizisi hangi ajansla çalışıyor diye arama yapmanıza gerek yok! Baba dizisi ve diğer projelerde oyuncu olma fırsatını yakalamak için ajansımıza oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz cast ajans direktörlerimiz tarafından titizlikle incelenip dizinin set ekibinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak adına iletişime geçildiğinde en uygun rol için sunumunuz yapılarak görevlendirmeniz yapılacaktır.

Baba Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Türkiye geneli baba dizisi oyunculuk başvurusu için aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Baba Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

    Bir yorum yapın!