Balıkesir Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans ekibi olarak modeller, hostesler, oyuncular, mankenlerden oluşan kadromuza Türkiye’nin bütün illerinden meraklılarını davet ediyoruz. Bunun için ise öncelikle Balıkesir Cast Ajans Başvurularını inceliyoruz. Tek amacımız ise uzman ekibimiz ile yeni ve eski üyelerimize gerekli yönlendirmeleri yaparak, onların ihtiyaçlarına uygun gün ve saat çerçevelerinde hazırlıklar yaparak her şekilde yardımcı olmaya çalışmaktır. Bu yardımlar yapılırken ise kesinlikle bir gün ve ya saat kavramı göz önüne alınmamaktadır.

Balıkesir Marmara bölgesinin Güney Marmara kısmında bulunan ve Türkiye’nin 17. en büyük şehridir. Eğer sizin de Balıkesir’de çekilecek olan tanıtım, film, reklam, dizi çekimlerinde görev almak gibi bir isteğiniz var, bu alanlarda önceden tecrübeli iseniz ya da yetenekli olacağınızı düşünüyorsanız Balıkesir Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu doldurun.

Eğer başarabilirseniz kendinizi Türkiye’nin önde gelen yapımcı ve yönetmenleri ile beraber çalışırken bulabilirsiniz.

Balıkesirli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Şevket Altuğ, Türk sinemasının en önemli oyuncularındandır. Onlarca filmde yer almıştır. Şabanoğlu Şaban, Hababam Sınıfı Uyanıyor, Yedi Bela Hüsnü gibi efsane filmlerin kadrosunda yer almıştır.

İlker Ayrık, dizi oyuncusu, sunucu. Çakallarla Dans Serisi, Ben Bilmem Eşim Bilir.

Hülya Avşar, Türk sanat tarihinin en eskilerinden. Hem şarkıcı hem oyuncudur. Onlarca albümü vardır ve bir o kadar da dizi ve filmlerde rol almıştır.

Okan Yalabık, Vatanım Sensin, Analar ve Anneler, Muhteşem Yüzyıl, Çapkın, Sensiz Olmuyor, İki Arada, Aşkım Aşkım gibi Türkiye sanat tarihinin en kült ve önemli dizilerinde oynamış olan oyuncu her ne kadar İstanbul doğumlu olsa da, aslen Balıkesirlidir.

Balıkesir’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Uğur Güneş, Çağkan Çulha, Musab Ekici,Bülent Alkış, Sedat Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin,  Sera Kutlubey ve Algı Eke’nin başrollerinde oynadığı İsimsizler isimli dizi Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde çekilmektedir.

Balıkesir’deCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Balıkesir’de Altıeylül, Ayvalık, Sındırgı, Havran, İvrindi, Gönen, Bandırma, Erdek, Havran, Manyas, Susurluk, Kepsut, Karesi vediğer tüm ilçelerinde oyuncu, manken, model ve ya yeni yüz olarak her türlü başvurularınız kabul edilmektedir.

Balıkesir Cast Ajans Başvuru Formu

Yeni yüzler, fuar hostesi, modellik, cast ajans ve oyunculuk ile ilgili başvuru yaparken aşağıdaki formu doldururken lütfen formdaki bilgilerinizin eksiksiz olmasına özen gösterin. Yapmış olduğunuz başvurular ajansımızın yetkili cast direktörlerince dikkatlice incelenecek ve tarafınıza 2 – 3 gün içerisinde olumlu ve ya olumsuz bir cevap mutlaka verilecektir.

    Bir yorum yapın!