Balkan Ninnisi Oyunculuk Başvurusu

Balkan Ninnisi Dizisi oyunculuk başvuru formunu hemen doldurun! Üsküp’te çekilen Balkan Ninnisi dizisi için cast ve oyuncu seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor.

TRT 1 in yeni dizisinin ilk bölümünün yayınlanmasıyla, Balkan Ninnisi dizisi ajansı olarak Cast çalışmalarını yürüttüğümüz dizide rol alacak her yaştan kendine güvenen oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz.

Balkan Ninnisi Oyunculuk Başvuruları

Beklenen Balkan Ninnisi konu ve çekim mekanları ile izleyenleri kendine hayran bırakacak gibi görünüyor. Hayatınızın en önemli fırsatı belkide parmaklarınızın ucunda. Balkan Ninnisi oyunculuk başvurusu yaparak bu fırsata sahip olabilirsiniz.

Dizi oyunculuğu Program ile yayıncılığın enerjik, eğlenceli ve hızla gelişen dünyasının kapılarını aralarken, ajansımıza başvuru yaparak ünlü oyuncularla birlikte rol alma şansını yakalayın.

Balkan Ninnisi Oyunculuk BaşvurusuBalkan Ninnisi Dizisinde Rol Almak İçin Ne yapmalıyım?

Dizilerde oynamak için öncelikle ajansımıza başvuru yapmalı ve daha sonrasında kayıt yaptırmalısınız. Dizilerde görev alarak aşağıdaki üç şekilde oyunculuk yapabilirsiniz;

 • Figüranlık yaparak rol almak,
 • Yardımcı oyuncu olarak rol almak,
 • Diyaloglu olarak rol almak.

Balkan Ninnisinde rol almak isteyen adaylar ajansımıza başvuruda bulunup, birbirinden farklı birçok rol ve karakter için görev alabilirsiniz. Oyuncu adaylarının deneyimlerine ve eğitimlerine göre yönlendirdikleri işler değişiyor. Daha önce hiç deneyimi ve tecrübesi olmayan adaylar öncelikle dizilerde yardımcı oyuncu olarak rol alıyorlar. Bu sayede kamera heyecanını yenerek oyunculukla ilgi tecrübe kazanmış olurlar.

Çağımızın ciddi bir gelir kapısı olan dizilerin ücretleri, canlandırılan role ve dizinin başarısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Her rolün ve oyuncunun farklı bütçeleri olabiliyor. Sektörde ciddi bir yer edinen diziler tanınmış oyuncuların dışında yeni yüzlere de ihtiyaç duyuyor. Dizi oyuncusu olmak için yetenekli kişilerin başvurduğu cast ajansları, adaylarının kariyer planları ile yakından ilgileniyor. Her bir adayının farklı özelliklerinin ve yeteneklerinin farkında olarak dizilerin oyuncu seçmelerinde role uygun olup olmadığınıza göre yönlendirme sağlıyor. Tabi oyuncu adayının seçmelerde gösterdiği oyunculuk performansı asıl etki eden faktör oluyor. Yapımcıların yada yönetmenlerin aranan rol için sizi uygun görmesi halinde anlaşmanız sağlanıyor. Ajansımızı tercih ederek oyunculuk mesleğine ilk adımınızı birlikte atabilirsiniz.

Dizi oyuncu ajanslarına sadece dizilerde rol almak için değil, reklamlarda, sinemalarda, show programlarında rol almak için müracaat edebilirsiniz.

Balkan Ninnisi Dizisinde Oyuncu Olmak İçin Önemli Detay

İnsanların gönlünde taht kurmak ve ünlü bir oyuncu olabilmek için sadece reytingi yüksek dizilerde yer almak yeterli değildir. Bunun için büyük bir azim ile çalışmalı ve gerekli eğitimlerden geçerek yeteneklerinizi geliştirmelisiniz.

Ajansımız oyunculuk yeteneği olduğunu düşünen her yaş grubunda insanların başvurularını kabul etmekte ve onları hayallerine taşımak için çaba sarf etmektedir. Ayrıca Dizi oyuncu ajansları tarafından sizlere sunulan bu hizmeti iyi değerlendirebilirseniz kendinizi yapımcı şirketlere karşı en iyi şekilde ifade etmiş ve oyunculuk alanında kendinize iyi bir kariyer sağlamış olursunuz.

Balkan Ninnisi  Dizisinin  Konusu

Farklı milletlere mensup iki gencin sevdaları için verdiği mücadelenin anlatıldığı dizide yolları kesişen iki ailenin ve birbirlerini çok seven iki gencin yaşamlarından kesitler ekrana gelecek. Balkan Ninnisi dizisinde Türkiye’den Makedonya’ya göç eden Türklerin ve Türk toplumunun hikayesi anlatılacaktır.

Bir Türk oğlu olan Ertan ailesiyle birlikte Makedonya’ya göç etmiştir. Ertan burada bir Balkan kızına aşık olur. Ancak ne Ertan’ın ailesi ne de bu Balkan kızının ailesi bu aşka onay verir. İki aile de birbirini istemez ve Balkan Ninnisi dizisinde de bu iki genç arasında geçen imkansız aşk anlatılacaktır.Türk ve Makedon ailelerin nasıl bir araya geldiklerini Trt 1 pek yakında izleyicisiyle buluşturacak.

Balkan Ninnisi Dizisi Ne zaman Başlıyor?

Balkan Ninnisi 21 Haziran 2022 salı günü, yani bugün ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek.Dizi saat 20:00 de izleyicisiyle buluşacak.

Balkan Ninnisi Nerede Çekiliyor?

TRT 1’de ekrana gelecek olan Balkan Ninnisi dizisi Üsküp’te çekiliyor. Üsküp, Kuzey Makedonya’nın başkenti ve en büyük kentidir

Balkan Ninnisi Dizisinin Kadrosu

Usta oyuncu kadrosu, samimi ve eğlenceli hikayesiyle çok seveceğiniz bir yapım geliyor! Balkan insanının samimi, içten, neşeli ve eğlenceli öykülerini anlatan dizi, kadrosuyla da dikkat çekecek.

İşte güçlü oyuncu kadrosu;

 • Erdal Özyağcılar – Süleyman
 • Özlem Türkad – Neriman
 • Emre Bey – Ertan
 • Gözde Çığacı – Gülsüm
 • Hakan Boyav – Daniel
 • Deniz Gürkan – Gülbahar
 • Erman Saban – Hayati
 • Sarp Bozkurt – Arif
 • Süleyman Kara – Mustafa
 • Kaan Turgut – Pavel

Balkan Ninnisi Dizi Oyunculuk Başvuru Formu

Ajansımıza yapılan başvurularda oyunculuk eğitimi almiş olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk eğitimi ve deneyiminiz olmasa bile bu işe yeteneğiniz olduğunu, görsel olarak uygun ve rahat olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Her yaştan oyuncuya ihtiyaç duyulan Balkan Ninnisi Dizisinde rol kapmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmakta acele ediniz.

Başvuru Formu

Bir yorum yapın!