Barbaroslar Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Tarihi dizi “Barbaroslar”ın oyunculuk başvuruları başladı. Çekimlerine tüm hızıyla devam edilen ve bu sezonun iddialı yapımları arasında olan Barbaroslar dizisinde oyuncu olma şansını yakalayabilirsiniz. Başvuru esnasında dikkat etmeniz gerekenleri ve oyunculuk başvurusu değerlendirme süreçlerini sizler için açıkladık.

Trt1 için Es Film imzasını taşıyan Dizi, Osmanlı Devleti’nin deniz aşırı seferlerinde unutulmaz zaferlere imza atmayı başaran, Kızılsakal lakaplı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlatmaktadır. Tarihi dizilerin popüler olduğu bu dönemde oyunculuk kariyerinize ilk adımı atmak için Barbaroslar dizisi oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. 

barbaroslar dizisi oyunculuk basvurusu2

Ulaş Tuna Astepe Barbaros Hayreddin Paşa’ya, Engin Altan Düzyatan’ın ise Oruç Reis karakterine hayat vereceği Barbaroslar dizisinde oyuncu olmak için hemen başvuru formunu doldurarak bu kaliteli ekipteki yerinizi alabilirsiniz. Başvuru esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli noktaları sıralayacak olursak eğer; İsim, Soyisim, Telefon ve Detay kısmını dikkatlice doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca yükleyeceğiniz fotoğrafların en az 3 tane olmasına ve yeni çekilmiş olmasına dikkat ediniz. Oyunculuk başvurularınız cast ajans oyuncu menajerlerimiz tarafından en hızlı şekilde incelenip sizinle iletişime geçilecektir.

Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için deneyimli ya da deneyimsiz olmanızın hiç bir önemi yoktur. Bu sektörde istekli olmanız birinci önceliğiniz olmalı ve kendinizi sürekli geliştirerek küçük büyük rol ayrımı yapmadan deneyim kazanmanız ilerleyen dönemlerde avantajınıza olacaktır.

Barbaroslar Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu için Tıklayın

Bir yorum yapın!