Bartın Cast Ajans Başvuru

Oyunculuk ve modellik hayali olanlar, artık sizlerde kadromuzda olma şansını yakalayabilirsiniz. Türkiye’ nin tüm il ve ilçelerinden aldığımız başvuruları, cast direktörlerimiz tarafından değerlendirmeye alırken, yeni yüzlere ilham veriyoruz. Reklam ve fuar tanıtımları yanı sıra, yine Bartın ilinde çekilecek olan dizi, film gibi çekimlerde yer almak istiyorsanız, hayallerinizi ertelemeyin.

Bartın, Batı Karadeniz bölgesinin oldukça güzel bir ilçesi konumunda olması ile doğa güzelliklerinden bahsedilebilir. Elbette ki ilerleyen dönemlerde bu kesimde çekilecek olan dizi ve filmler için yeni yüzler aranacak. Yine komşu illerde de çekimi yapılacak diziler için hizmet almak isterseniz eğer, castajansımız ile iletişime geçebilir, başvuru formu doldurarak, bilgilerinizi yetkililerimize iletebilirsiniz.

Türkiye’nin en önde gelen yönetmenleri, yapımcı ve oyuncuları ile birlikte çalışmak, kendinizi televizyon ekranlarında göstermek ve sektörde emin adımlar ile ilerlemek istiyorsanız, hayallerinizi ertelemek yerine bir yerden başlamanızı tavsiye ediyoruz. Ajansımıza kayıt olan pek çok figüran şuan pek çok dizi ve film de kendini göstermeye başladı bile. Artık sıra sizde, sektöre yeni oyuncular kazandırabilmemiz için başvuru formunu doldurunuz.

Bartınlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Barış Akarsu; televizyon ekranlarının sevilen dizi oyuncusu AKARSU, elim bir trafik kafasında hayatını kaybetmiş olsa da, Türkiye’ nin önde gelen ünlüleri olarak halen hatırlanıyor.

Erdoğan Yaprak; Kurtlar vadisi pusu dizisinde rol alan oyuncu, yine bazı dizilerde oyuncu olarak görev almıştır.

Bartın ‘da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Koyverdin Gittin Beni; film severlerin beğenisini kazanmış olan bu film; Amasra’ da çekilmiş olup, 2015 yılında vizyona girmişti.

Bayna Laylaten Wa Duha; yine 2015 fuarında tanıtımı yapılmış bu dizinin, geçtiğimiz yıllarda çekimleri Bartın’ da yapılmıştır. Ulukaya şelalesi, devlet hastanesi ve Amasra, çekimin gözde mekânları arasındaydı.

Bartın ‘ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Bartın ilinin tüm ilçelerinden başvurular kabul edilmektedir. Yine; Merkez, Amasra, Kurucaşile ve ulus ilçelerinin yanı sıra diğer ilçelerden de online olarak web adresimizi kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bartın Cast Ajans Başvuru Formu

Hayallerinizi bir an önce gerçekleştirmek ve oyunculuk, dizi sektörüne ani bir giriş yapmak için, başvurularınızı aşağıda yer alan form dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. İletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz, sizlere olumsuz ya da olumlu geri dönüş yapılması adına önemlidir.

    Bir yorum yapın!