Batman Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden yetenekli ve tecrübeli manken, hostes, oyuncu adaylarını bekliyoruz. Batman Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Bir tek amacımız var, o da size günün her saati yardımcı olabilmektir. Bu yardımları yaparken de sizden herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

Batmanşehri Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Eğer siz de Batman il sınırları içerisinde ve ya ilçelerinde yer alacak olan çekimlerde yer almak istiyorsanız Batman Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice okuduktan sonra eksiksiz ve doğru olmak üzere doldurun.

Yapılacak olan bu çekimlerde başarılı olmanız durumunda ise Türkiye’nin en büyük yapımcı ve Yönetmenleri ile birçok ortak işe imza atabilir ve şöhret basamaklarını hızlar tırmanabilirsiniz.

Batmanlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Ziya Öztan, Batman doğumlu film yönetmenidir. Yaz Yağmuru, Baharın Bittiği Yer, Bu Günün Saraylısı, Ateşten Günler, Cahide gibi filmlerde görev almıştır.

Batman’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Sermiyan Midyat, Cengiz Bozkurt, Ayça Damgacı gibi isimlerin ortak olduğu komedi filmi olan Ay Lav Yu Batman’da çekilmiştir. Film Batmanlı bir gencin Amerikalı bir kıza aşık olması ve bunun üstüne gelişen olayları konu almaktadır. Bundan başka Türkan Şoray’ın başrolünde oynadığı Hazal isimli film de Batman’da çekilmiştir.

Batman’daCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Batman’daSason, Kozluk, Hasankeyf, Gercüş, Beşiri, Batman Merkezilçeleri ve bunlardan başka olan ilçelerde ve ayrıca bölgelerde model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için bize yapacağınız her türlü başvuru değerlendirmemiz altına alınmaktadır. Tek istediğimiz başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız.

Batman Cast Ajans Başvuru Formu

Yeni yüz, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajansmevkilerine başvuru yaparken dolduracağınız başvuru formlarının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.Doldurduktan sonra sizden aldığımız bu formlar çok önemlidir çünkü gönderdiğiniz bu başvuru formlarına göre bizimle olacak arkadaşlar belirlenmektedir. Bu formlara2 ila 3 gün içindeolumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir.

    Bir yorum yapın!