Bayburt Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden yetenekli ve tecrübeli manken, hostes, oyuncu adaylarını bekliyoruz. Bayburt Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Bir tek amacımız var, o da size günün her saati yardımcı olabilmektir. Bu yardımları yaparken de sizden herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

Bayburt ili, Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Bayburt ilinde ve ya Bayburt’un ilçelerinde çekilmesi planlanan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde bulunmak istiyor, bu konularda tecrübeniz var ve ya yeteneğiniz ile ekibimizi etkileyebileceğinizi düşünüyorsanızBayburt Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun.

Başarılı olmanız durumunda ise Türkiye’nin en büyük yönetmen ve yapımcıları ile çok büyük işlere imza atma şansını yakalamış olacaksınız.

Bayburtlu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Serdar Orçin, Behzat Ç.’de Doktor Barbaros karakteri ile tanınmaktadır. Bunun yanında daha onlarca tiyatro oyununda ve sinema filminde de rol almıştır.

Berhan Şimşek, özellikle Hoşça kal Yarın filminde canlandırdığı Deniz Gezmiş ile gönüllere taht kurduğu gibi, bundan başka bir çok sinema filmi ve tiyatro oyununda da rol almıştır

Bayburt’ta Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                1914 – 1918 yılları arasında Bayburt şehrinde yaşanmış olan acıları anlatan Vefa isimli film, hem Bayburt Valiliği hem de Bayburt Büyük Şehir Belediyesinin de desteği ile Bayburt ilinde çekilmiştir.

Bayburt’taCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Bayburt’taDemirözü, Bayburt Merkez, Altıntepe ve bunun haricinde olan diğer bütün ilçe ve bölgelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız her türlü başvurularınızı değerlendirmekte olacağız.

Bayburt Cast Ajans Başvuru Formu

Bizim için dolduracağınız başvuru formlarının eksiksiz ve en önemlisi de doğru bir şekilde doldurulması çok önemli bir unsurdur. Yeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajans mevkileri için başvuru yaparken doldurduğunuz formlar ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte ve ona göre karar verilmektedir. Bu başvurulara ise2 ila 3 gün içinde mutlakaolumlu ve ya olumsuz bir cevap verilmektedir.

     

     

     

    Bir yorum yapın!