Bershka Katalog Çekimleri Modellik Başvurusu

Bershka Katalog Çekimleri modellik başvurusu yaparak model olmanız için tüm detayları açıklıyoruz. Bershka katalog çekimlerinde model olmak için başvuru yapın.

Misyonumuz her zaman sektöre doğru isimler kazandırarak, Tekstil firmalarının, modacıların, yapımcı ve kanalların modellik rehber hizmetini en kaliteli bir şekilde almalarını sağlamaya devam etmek.

Modellerin eğitimli olmalarında kesin kararlı olan ajansımız, eğitime verdiği önemi misyonunda da vurgulamaktadır.Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeyen ajansımız, yapımcıları yanıltmadan detayları atlamadan, doğru modeli doğru projeyle buluşturması konusunda almış olduğu takdirler övünerek zaman kaybetmek yerine, sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel modeller yetiştirmeye devam etmektedir.

Bershka Katalog Çekimleri

Katalog çekiminde profesyonel ekip ve ekipmanlarla tanıtım projeleriniz için en iyi çözümleri sunmaktayız. Katalog çekimlerinde sizinle beraber fikir alışverişinde bulunarak prodüksiyon gerçekleştirmektedir. Ajansımız bünyesinde olan herkesin, en iyi yerlerde olmasını amaç ediniyoruz. Bu sebeple bünyemizde olan modellerin kariyerlerini doğru planlayarak, hayal ve hedeflerine düzgün bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Bershka

Bershka 1998 yılında İspanyol Inditex Grubunun yeni bir markası olarak kuruldu.Bershka kendisini artan talebe odaklanan bir marka olarak tanımlamaktadır. Sadece 2 yıl içerisinde marka imajını 100 mağazada giderek güçlendiriyor. Şu anda, 18 yıllık geçmişe sahip mağaza zincirinin, grubun tamamında toplam gelirin %9’unu temsil eden eden satışlarıyla 70’ten fazla pazarda 1000’den fazla mağazası bulunmaktadır.

Hedef Kitle

Bershkanın hedef kitlesi müzik, sosyal medya ve yeni teknolojilerle ilgili son trendleri takip eden maceraperest genç insanlardır.BSK genç insanların markasıdır. Bu nedenle ürünler her zaman gençlerin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yöneliktir.Mağazalarda Bershka altında bulunan farklı çizgilere ait ürünler farklı alanlarda sunulmaktadır. Her bölümde, Bershka, BSK&Man, ürünler stillerine göre sınıflandırılıp sunulmaktadır. Mağazalarda gündelik kıyafetlerden spor kıyafetlere ve temel parçalardan sezonun en son trendlerine uygun her türlü ürün bulunmaktadır.

Konsept

Müzik, ekranlar, projeksiyonlar, modern grafikler, moda, renkler…Bershka mağazaları dünyada stratejik konumları ve iyi detaylandırılmış mimarileriyle göze çarpmaktadır. Mağazalar içeride sunulan ürünlerin penceresi olan vitrinleri ile modayı belirlemektedir. Bershka her şehirde en iyi ticaret merkezlerini ve konumları seçmekte ve belli başlı alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. Müstakil binalar tercih edilmekte ve Bershka mimari stüdyo tasarımları markanın imajına ve felsefesine göre çalışılmaktadır.

Bershka Modellik BaşvurusuBershka Modeli Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Tekstil, güzellik ve bakım, takı ve aksesuar sektörlerinin en çok hizmet verdiği hedef kitle kadınlardır. Bu nedenle bahsedilen sektörlerde modellere her zaman ihtiyaç duyulur. Ürün tanıtımları yapmak için ajanslardan ve ünlü modellerden destek alınır. Bu da mesleğin popülerliğinin artmasına öncülük etmektedir. Peki, kadınlarda aranan mankenlik kriterleri nelerdir, herkes bu mesleği yapabilir mi, hangi özelliklerin ön plana çıkması gerekir? Aranan ve ilgi gösterilen bir model olmak için neler yapılmalıdır? Bu soruların cevabını az çok tahmin ediyorsunuz. Ancak bir de bizim kriterlerimize göz atabilirsiniz. İşte kadın model olma şartları;

 • İdeal ölçülerde bir fiziğe sahip olmalı.
 • Minimum 1,70 boyunda olmalı.
 • Bacak boyu uzun, şekli ise ideal seviyede olmalı.
 • Kalçalar dar ve bel ise ince bir yapıya sahip olmalı.
 • Göğüsler küçük olmalı.
 • Poz verebilme yetisine sahip olmalı.
 • Duruş ve yürüyüş konusunda üst seviyede başarılı olmalı. Doğru beden dili kullanımı yaparak duygularımızı daha iyi ifade edebilir, karşımızdaki kişinin üzerinde çok daha etkili olabiliriz.
  İnsanların gözlerine bakarak özgüveninin yüksek olduğunu gösterebilirsiniz. Karşınızdaki kişi ile göz teması kurmanın kişiye kendinize güvendiğiniz mesajını verir.
 • Ellerinizle ve yüzünüzle oynamanız tedirginlik göstergesi olduğu için mümkün olduğunca bu tür hareketlerden kaçınmak gerekir.
 • Güler yüzlü insanlar karşısındakilerin beğenisini daha çabuk kazanıyorlar. Bu nedenle ne kadar güler yüzlü olursanız o kadar iyi bir izlenim bırakırsınız.
 • Ses tonunuzu ayarlamanız duygularınızı daha rahat ifade etmenizi sağlar. Kibar ve sakin bir şekilde konuşmalısınız.

Buna ek olarak beden dili kullanımı, mankenlik ve oyunculuk yapmak isteyenlerin sahnede kendilerini daha rahat gösterebilmeleri ve ifade edebilmeleri için de gereklidir. Beden dili eğitimi, diksiyon ve dans gibi eğitimlerle birleştirildiğinde daha yararlı olmaktadır.

Bershka Modeli

Modellik, zerafet ve diksiyon kurslarında verilen eğitimlerden olan beden dili eğitimi, kişiye hem kendini doğru ifade etme hem de karşındakini doğru anlama fırsatı veriyor. Bershka modeli olmak isteyenler için olmazsa olmaz dersleri de kapsayan beden dili eğitimlerinde;

 • Etkili konuşma ve diksiyon
 • Ayak, kol, el ve bacak hareketleri
 • Doğru duruş ve yürüme
 • Bakışlar ve ifadeler
 • İnandırıcılık
 • İlk izlenim gibi konular işleniyor.

Bershka Katalog Çekiminin Önemi ve Getirileri

Pazarlama döngüsü kapsamında şirketinizi dışarıya lanse etmek, tanıtmak ve kitlelere ulaştırmak açısından en önemli iletişim araçlarından biri olarak öne çıkar.

İşletmenizin kurumsal kimliğini ön plana çıkarmak ve müşterilerinizin sizi daha yakından tanımalarına olanak sağlamak adına katalog çekimi ile büyük farklar ve göz alıcı sonuçlar elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Katalog çekimleri diğer iletişim araçları düşünüldüğünde en etkili, doğrudan ve hızlı yöntem olarak sınıflandırılır. Fakat yüksek geri dönüş ve hızlı etki gibi avantajlarının yanı sıra ölçeklenebilirlik ve maliyet gibi etkenler açısından bazı zorluklar teşkil eder.

Bershka Modellik Başvurusu Sık Sorulan Sorular?

Katalog Çekimleri Hangi İhtiyaçlara Yanıt Verir?

Katalog çekimleri, içeriklerinden bağımsız olarak çekimlerin öncelikli olarak pazarlama odaklı ihtiyaçlara yanıt vermekle birlikte marka farkındalığı, bilinirliği ve tercih edilebilirliği gibi metrikleri artırmak için de kullanılmaktadır. Özellikle rekabet düzeyinin yoğun olduğu piyasalarda işletmeler kendi ürünlerinin satışlarını yüksek tutabilmek adına kapsamlı katalog çekimi stratejileri uygularlar. Uygulanan stratejiler kapsamında da mevcut senaryo dahilinde belirlenen prodüksiyon kurgusu takip edilir. Tüm bunların yanı sıra çekimler, işletmenin marka bilinirliğini arttırmak için de önemli bir etken olarak öne çıkar. Bu bağlamda tasarlanacak olan reklam filmi kapsamında marka bilinirliğini artıracak görsel bileşenlerin kullanımına dikkat edilmesi gerekir.

Marka bilinirliğinin zaman zaman sosyal mesajlar ve güncel konulara ilişkin göndermelerin bulunduğu katalog çekimleri ile daha ciddi seviyelere taşınabileceği tartışmasız bir gerçektir.

Bershka Katalog Çekim Formatı Nedir?

Farklı işletme ihtiyaçlarına ve medya kanallarına yönelik çeşitli katalog çekimleri formatları mevcuttur. Bunlar arasında en çok tercih edileni TV reklam filmi, en yoğun kullanılan mecra olan televizyona yönelik içerik üretimine odaklanır. Sosyal medya katalog çekimleri de son zamanlarda işletmelerin yoğun olarak kullandığı reklam formatları arasında yer alır.

Modellerin Katalog Çekim Prodüksiyon Süreci Nasıl İşler?

Katalog çekimi tasarım sürecinde,çekimin, kurgusu ve benzeri bileşenleri arka plandaki yaratıcı strateji ve pazarlama stratejisi dahilinde belirlenir. Öncelikli olarak mevcut bir pazarlama planı dahilinde markanın tam olarak ne yapmak istediği üzerinde durulur. Bu süreç dahilinde katalog çekimi prodüksiyon ajansları genel olarak cast ajansları ile birlikte çalışırlar. Marka tarafından talep edilen pazarlama stratejisi dahilinde yaratıcı bir strateji belirlenir. Belirlenecek yaratıcı strateji sonrasında yaratıcı çekimler ve kurgusu belirlenerek prodüksiyon süreci için gerekli olan tüm veriler elde edilmiş olur. Sonrasında ise ajansımız , tüm ekipmanları ve prodüksiyon ekibi ile projenin çekimlerini organize eder ve üstlenir.

Bershka Modellik Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

İlk olarak bu mesleğin iki ön koşulu olduğunu bilmeliler. İlki görsel sanatlara merak, ikincisi ise kişinin kendi yeteneklerinin farkında olması. Farkında olunmayan hiçbir yeteneğin geliştirilmesi söz konusu olmayacağı için modellikte de nelere yetenekli olduklarını bilen kişiler daha başarılı olacaklar.

Nasıl model olunur diye merak edenlere bir diğer önerimiz de bu işin tutku ile yapıldığını bilmelerinin gerektiğidir. Modellikte yaş, kilo ve boy sınırının olmaması bu işin manevi yönünü artırır. Önemli olan kamera ve makina karşısında istenilen karaktere bürünmelidir.
Ayrıca orijinal bir görünüme sahip kişiler model olarak daha çok tercih edilir. Model olmak isteyenler için fiziki görünümün dikkat çekiciliği de avantaj olacaktır elbette.


Bershka Katalog Çekimi Model Başvuru Formu

Modellik sektörü son zamanlarda en az oyunculuk kadar ilgi görmüş durumdadır. Bu sektöre dahil olmak ve kendini göstermek isteyen birçok aday bulunmaktadır. Modellik yapmak isteyen gençlerin hayallerinin gerçek olması için onlara birçok konuda yardımcı olan cast ajans firmaları aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Cast ajans firmaları, günümüzde oyunculuk, modellik ve fuar hostesliği gibi birçok sektör için hizmet sağlamaktadır. Model olmak isteyen, bunun hayaliyle yanıp tutuşan gençler doğrudan bir cast ajans başvurusu gerçekleştirerek bu sektöre ilk adımlarını atmaktalar.

Eğer model olma hayali kuruyorsanız ve bir an önce harekete geçme düşüncesi içerisinde iseniz ilk yapmanız gereken detaylı bir inceleme sonucunda güvenilir cast ajans firmalarını tespit etmek olacaktır. Güvenilir cast ajanslarıyla çalışmak size her aşamada büyük bir artı kazandıracaktır. Siz de bu cast ajanslarını bulmanız durumunda hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Cast ajans firmaları adayların başvurularını hem online olarak hem de yüz yüze kabul etmektedir. Online başvuru yaparak işlemlerinizi çok daha hızlı bir hale getirebileceğini kesinlikle aklınızdan çıkarmalısınız. Ajans firmasına ait internet sitesi üzerinden kolayca başvuru formunu doldurarak işleminizi tamamlamanız mümkün olacaktır. Başvuru formunu doldururken verdiğiniz bilgilerin doğruluğuna ve güncelliğine dikkat etmek sizin için büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Yanlış ya da eksik bilgi verirseniz başvurunuzun geçersiz sayılabileceği ihtimalini her zaman göz önünde bulundurmalısınız.

Başvuru formunda fotoğraf istenen bölüme, gerekli fotoğrafları yapmanız gerekecektir. İstenilen boyutta ve kalitede fotoğraflar koyarak şansınızı iki katına çıkarabilirsiniz. Başvurunuz ajans yetkilileri tarafından detaylı bir şekilde incelenecek ve modellik sektörü için uygun görmeniz durumunda size geri dönüş sağlanacaktır. Eğer fiziksel görünümünün yeterli olduğunu düşünüyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Bershka Katalog Çekimi Model Başvurusu

Bir yorum yapın!