Bilecik Cast Ajans Başvuru

Mevcut olan kadromuzu yeni yüzler ile genişletmek isterken, başvuruları ülke genelinde kabul ediyor ve değerlendiriyoruz. Modellin ve oyunculuk hayali olanların yanı sıra, yine reklam yüzü ve katalog çekimlerinde boy göstermek isteyenleri de yönlendirerek, sektöre yeni yüzler kazandırıyoruz. Yaratıcı ekibimize ve uzman kadromuza sizlerde katılmak istiyorsanız, Bilecik Cast Ajans Başvuru Formu’ nu doldurarak, bilgilerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Bilecik ilinin tüm ilçelerinden başvuruları kabul etmekteyiz. Online olarak başvurularınızı gerçekleştirerek, sizlerde hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki, televizyon sektöründe ismini oldukça fazla duyurmuş oyuncular, aktörler ve sanatçılar, ilk olarak bu aşamalardan geçtiler. Sizler de yeteneklerinizi ve başarılarınızı bizler ile paylaşabilir, kendinizi göstererek, sektörde daha hızlı ilerleme kat edebilirsiniz.

Yeteneklerinizi bizler ile paylaşarak, başarı sergileyeceğinizi düşünüyorsanız beklemenizin hiçbir anlamı yok. İçeriğimizin en alt kısmında yer alan Bilecik Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formu’ nu doldurarak, bilgilerinizi yetkililerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Bilecikli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Gizem Denizci; Start TV ekranlarında yer alan Kiralık Aşk’ da ünlü oyuncu Gizem Denizci’ de yer alıyor. Bilecikli güzel, ünlü oyuncu aslen Yunanistan göçmeni olarak biliniyor.

Ömer Çınar; Bilecikli yazar olarak ismi bilinirken, tiyatro ve oyunculuk sektöründe hizmet veriyor.

Mesut Ceylan; Memleketi Bozüyük, film senaryosu yazarı

Bilecik ‘de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Sevdan Gözlerinde Kaldı; Bilecik sokaklarına bir sevda hikâyesi sunan bu dizi, Ahmet Yenilmez’ in başrol aldığı bir yapıttır. Bu bölgede çekilen ilk sinema filmli adını almıştır.

Vatan Sana Canım Feda; Mesut Ceylan yapımı, Bilecik’ de çekilen bir film

Bilecik ‘ de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Bilecik ilinin tüm ilçelerinden online olarak başvuruları kabul ediyoruz. Bilecik Merkez ilçesi başta olmak üzere; Gölpazarı, Bozüyük, Söğüt, Yenipazar, İnhisar, Pazaryeri, Osmaneli gibi tüm ilçelerden başvurularınızı web adresimiz üzerinde yer alan form dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bilecik Cast Ajans Başvuru Formu

Modellik ve oyunculuk hayatına bir an önce adım atabilmek istiyorsanız, cast direktörlerimizin değerlendireceği başvuru formunu eksiksiz ve net bilgiler ile doldurmanızı tavsiye ediyoruz. İletişim bilgilerini doğru girmeniz, sizlere olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılabilmesi adına önemlidir. Hayallerinizi CAST AJANS başvuruları ile gerçekleştiriyoruz.

 

 

Bir yorum yapın!