Bingöl Cast Ajans Başvuru

Oyunculuk sektöründe pek çok ünlü isim yer alırken, onlar ile aynı karede olmak isteyenlerin başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. Oyuncu ailemizi ve kadromuzu genişletmek için, başvurularımız şuan açık olurken, Bingöl Cast Ajans Başvuru Formu’ nu dolduranların bilgilerini kontrol ederek, cast direktörlerimiz tarafından incelendikten sonra geri dönüş sağlıyoruz.

Modellik, mankenlik gibi hayali olanların hayallerini gerçekleştiriyoruz. Yine bunun yanı sıra, fuar, katalog ve reklam filmi çekimleri için de başvurular yapmak istiyorsanız, içeriğimizin alt kısmında yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekiyor.

Bingöl bölgesinde, başvuru yaptığınız tarihten itibaren ya da henüz çekimleri yapılan diziler için kabul edilme imkânı yakalayabilirsiniz. Ünlü yapımcı, yönetmen ve onlarca ünlü sanatçı, oyuncu ile aynı karade yer almak, oyunculuk kariyerinize emin adımlar ile devam etmek istiyorsanız, tecrübeleriniz ve başarılarınızı ajansımız ile paylaşabilirsiniz. Kendinizi ispat etmenin tam da zamanı. Yeteneklerinizi öne çıkararak, başarılarınızı kanıtlamak sizlerin elinde. Set keyfini, ünlü oyuncular ile birlikte keyifli dakikalar ile yaşamak için, bizler ile iletişime geçiniz.

Bingöllü Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Olgun Şimşek; şovmen ve oyuncu. Tiyatro ve komedi dizilerinde rol oynamıştır. Aslen Bingöllüdür. Gülşen abi, 7 numara, beşik kertmesi, alacakaranlık, yalan dünya, kapalı çarşı ve gelincik gibi yapıtlarda yer almıştır.

Derya Karadaş; Yalan Dünya’ da ‘’ oryantal zerrin ‘’ kişiliği ile tanınmıştır.

Cahit Gök; Ezel’ de canlandırmış olduğu,  Kenan Birkan gençliği ile tanınmıştır. Aslen Bingöllü olan Cahit Gök, son olarak ‘’ kuzu ‘’ filminde isminden bahsettirmiştir.

Bingöl ‘de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Hamal; Yapımcısı Erkan Çalık olan Hamal; yoksulluk, yaşam mücadelesi ve sevda ele alınarak, Bingöl’ de çekilmiştir.

Azrail’in Elçisi; yine bu film de Bingöl’ de çekimi gerçekleştirilmiş filmler arasında.

Bingöl ‘ de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Merkez ilçesi başta olmak üzere; Solhan, Genç, Adaklı, Kiğı, Yayladere ve Yedisu ilçelerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Yine diğer ilçeler ve köylerden de başvurular kabul edilmektedir.

Bingöl Cast Ajans Başvuru Formu

Başvuru formunu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra bizlere iletilmesini sağlayın. Böylelikle cast direktörleri tarafından incelenerek, iletişim bilgileriniz ele alınarak, sizlere geri dönüş yapılacaktır.

     

    Bir yorum yapın!