Bir Küçük Gün Işığı 2022 Dizi Oyuncu Başvurusu

Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyunculuk başvurusu ve cast seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Atv’nin yeni dizisinde rol almak için Oyunculuğa meraklı bir çok kişi bu kaliteli dizide nasıl görev alınacağını araştırıyor. Yaz ekranına damgasını vurmaya hazırlanan bu güzel dizide oyuncu olmak için tüm detaylar!

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyunculuk başvurusu ile usta oyuncularla, aynı sette rol alma şansını yakalayabilirsiniz. Her yaştan oyuncu adayı yeni yüzler başvuru yapabilir. Yeni yüz oyuncular görsellikleriyle değil oyunculuğa olan istekleriyle keşfedilme fırsatı bulur. Gelin bu keşfin kapısını birlikte aralayalım.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Konusu

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi konusu ile ilgili henüz kesin bir bilgi paylaşılmadı. Sosyal medyada konu olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin konusunun ne olduğu sabırsızlıkla bekleniyor.Bir

Küçük Gün Işığı dizisi için açıklama olarak, Bilemezsin belki de en büyük hediye dayanamayacağını sandığın acılardır. Cümlesi paylaşıldı. Dizinin dram türünde Atv ekranlarında gelmesi bekleniyor.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Ajansı ve Yapım Firması

Pek yakında Atv ekranlarında gösterime girecek olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ajansı ve senaristinin kim olduğu merak konusu oldu. Yapımcılığını NGM Film’in üstlendiği, Bir Küçük Gün Işığı senaristi daha önce başarılı yapımlarda senaristlik görevi üstlenen, Özgür Evren Heptürk tür. Yapımcılığını Nazlı Heptürk ün , genel yayın yönetmenliğini Emre Kabakuşak ın yapacağı biliniyor.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Oyuncuları

2022-2023 yaz sezonunda, izleyicisiyle buluşacak olan, Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosunda kimlerin bulunduğunu, sitemizden duyurmaya devam edeceğiz. İlk baş rolü Seray Kaya olduğu belirtildi. Seray Kaya Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Elif rolünü canlandıracak.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinde, erkek başrol oyuncu Berk Oktay karşımıza çıkacak. Berk Oktay Bir Gün Işığı dizisinde Fırat rolü ile izleyicisiyle buluşacak. Usta tiyatrocularımızdan olan Şerif Sezer, Ümran rolü ile Bir Küçük Gün Işığı dizisinde, Atv ekranlarında sevenleriyle bir araya gelecek.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Oyunculuk Başvurusu Yöntemleri

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi yeni sezon diziler arasında güçlü hikayeye sahip olanlar arasında yer alıyor. Atv ekranlarında, izleyicisiyle buluşacak olan dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyunculuk başvurusu yapıp, rol almak isteyen tecrübeli, tecrübesiz herkes ajansımıza başvurabilir. Ünlü Tv ve Sinema oyuncularına özeniyor ve onlardan biri mi olmak istiyorsunuz? Hadi o zaman oyunculuk başvuru detaylarını inceleyelim.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Bir Küçük Gün Işığı dizisi başvuru ve oyunculuk başvuruları başladı. Bir Küçük Gün Işığı dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu, ve figüran olarak rol almak isteyenler, tek yapmanız gereken, başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmak ve fotoğraflarınızı güncel tutmak olacaktır.

Bir yorum yapın!