Bolu Cast Ajans Başvuru

  Cast ajans başvuru ekibi olarak yeni çalışma arkadaşları bulmak amacıyla yola çıktık. Türkiye’nin her bölgesinden her il ve ilçesinden ve her kesiminden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı değerlendirmeye almaktayız. İlk olarak Bolu Cast Ajans Başvuruları incelemekte ve değerlendirmeye bu ilden başlamaktayız. Hedefimiz cast ajans başvuru ailesi olarak yeni ekip arkadaşlarımızla birlikte her daim ihtiyaçlara cevap olabilmek ve sektöre yeni yüzler, yeni arkadaşların yeteneklerini keşfetmek.

Türkiye’nin Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Bolu, yemekleriyle beraber yetenekli kişileriyle de ünlü olmuştur. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera karşısında çalışmak istiyorsanız veya tanıtım hostesi olmak isterseniz yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.

Siz de Bolu’da yaşamınızı devam ettiriyorsanız ve bu sektörde çalışmak gibi bir hayaliniz varsa ve ünlü olmak istiyorsanız hemen Bolu Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize gönderin, hayallerinizi gerçekleştirelim.

   Bolu’lu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Sarpcan Köroğlu, reyting rekorları kıran dizilerde oynamıştır. Kurt Seyit, Güneşin Kızları dizileriyle ekran karşısına gelmiştir.

Ali Remzi Evren, Bolulu oyuncu Karakutu,  Kösem Sultan dizilerinde yer almıştır.

Bolu’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Tozlu Yollar, dönem dizisi olan Tozlu Yollar, Bolu’da çekilmeye başlamıştır.

Bolu Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Göynük, Mudurnu ilçelerine belirli dönemlerde ziyaret gerçekleştirerek oyuncu olmak isteyen yetenekli kişiler için deneme çekimleri yapmaktayız. Kıbrısçık, Mengen, Seben ilçelerinde yaşamaktaysanız ve bizimle aynı ekipte olmak isterseniz bize kolaylıkla ulaşma imkanı sizin için de geçerlidir. Yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmak ve bize göndermektir.

Bolu Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz, hayallerinizde kamera önünde olmak var ise, bu sektörde çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurun. Bize ulaşmak için göndereceğiniz formda bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bize ulaşan her formu değerlendirmekteyiz ve  en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz da olsa mutlaka cevap veriyoruz.

Bir yorum yapın!