Burdur Cast Ajans Başvuru

Cast Ajans ailemizi genişletmek ve kadromuza yeni üyeler kazandırarak, reklam, fuar, katalog çekimlerinde üyelerimizi yönlendirerek, yeni yüzleri sektöre sunuyoruz. Sizler de hayallerinizi gerçekleştirmek ve televizyon ekranlarında, katalog ve reklamlarda kendinizi göstermek istiyorsanız, Burdur Cast Ajans Başvuru işlemlerini gerçekleştirerek, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Akdeniz Bölgesinde; Antalya’ ya 2 saat uzaklıkta olan Burdur, tarihi yapısı ve doğal gölleri ile unutulmaya yüz tutmuş bir il. Fakat Burdur ve çevresinde ilerleyen dönemlerde çekilmesi düşünülebilen diziler ile tekrar hayat bulabilir. Bu bölgede Antalya da başta olmak üzere, başvurularınızı yaparak, yakın çevre de çekimi gerçekleştirilecek dizi ve filmlerde rol alabilirsiniz. İlk zamanlarda, tecrübeleriniz ve başarılarınız ele alınarak, sizlere uygun roller verilirken, yine kendinizi ispat etmeniz durumunda, başarılarınıza yönelik rol paylaşımları sunulacaktır.

Bu bölgede çekilecek olan reklam ve fuar çekimlerinde de yeni yüz olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Önde gelen yapımcılar ve yönetmenler ile birlikte çalışmak, set keyfini en iyi şekilde yaşamak ve ünlü oyuncular ile tanışma fırsatını yakalamak için, başvurularınızı online olarak yetkililerimize iletebilirsiniz. Hayallerinize artık bir başvuru formu kadar yakınız.

Burdurlu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Feridun Şavlı; Hababam sınıfının unutulmayan yüzlerinden olan Şavlı, Türk filminde komedi rolleri ile pek çok kişinin sevgisini kazandı. Domdom lakabı ile sevilen sinema sanatçıları arasındaydı.

Burdur ‘da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Ne Çıkarsa Bahtına Gari; Yıllardır Burdur bölgesinde film ve dizi çekimi yapılmamış olup, bazı filmlerin kısa bölümleri burada çekilmiş olabilmektedir. Film sektörünün önünü Burdur ili ile açmak isteyen yapımcılar bir adım atıyorlar ve ‘’ Ne Çıkarsa Bahtına Gari ‘’ filmi için kolları sıvıyor. Runo Film, ana destekleyici olurken, burdur ticaret borsasının üstlendiği bu film ile yılların hasreti gideriliyor.

Burdur ‘ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Burdur merkez başta olmak üzere, Ağlasun, Bucak, Çeltikçi, Karamanlı, Gölhisar ve Altınyayla gibi, yine tüm diğer bölgelerden de online olarak başvuruları kabul ediyoruz.

Burdur Cast Ajans Başvuru Formu

Başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız, sizler ile iletişime geçilmesi için önemlidir. Modellin, oyunculuk, reklam yüzü olma hayalinizi, bu formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

    Bir yorum yapın!