Bursa Cast Ajans Başvuru

Her geçen gün artan Cast ajanslarının sayısı maalesef beraberinde kolaycılığı, fırsatçılığı ve kandırmacayı beraberinde getirdi. Böyle bir ortamda siz değerli taleplilerimizi tedirgin eden hususların başında da bu hususlar gelmektedir. Yılların getirdiği birikim ve deneyimimiz sayesinde sizlerin yanlış yerlere gitmeden keşfedilmesini ve ekranların yeni yüzleri olmanızı sağlıyoruz. Model, hostes, manken ve oyuncu kadrolarına yapılacak alımlarımız için Bursa Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz.   Ailemizin değerli bir üyesi olmak için Bursa Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Sizlerden önce Bursa, kimleri yetiştirmiş kimlere ev sahipliği yapmış inceleyelim.

Bursa’nın Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Erdal Özyağcılar: Çöpçüler Kralının kötü kayın biraderi, Bizimkilerin Şükrü’sü, Elveda Rumeli’nin Sütçü Ramiz’i

Halil Ergün : Yaprak Dökümü , Yol , Uçurtmayı vurmasınlar filmlerinde oynayan usta sanatçımız da Bursalı ünlülerimizden.

Ata Demirer: Komedi alanında hep ilk 3 de olan usta oyuncu Ata Demirer. Aynı zamanda müzikle de uğraşan sanatçı Eyvah eyvah sinema filmi ile Veteriner Niyazi tiplemesinde yöresel ezgileri çok içten bizlere sunmuştur.

Bursa ‘da çekilen Dizi ve Filmler:

Kınalı kar: Bursa merkezde bulunan bir köyde çekilen filmin başrollerini Emrah ve Özlem Conker’in yaptığı film o dönemin en çok izlenen filmlerinden olmuş, ev hanımlarını televizyonlara kilitlemiştir.

Mühürlü Güller: Geçmişte yaşadıkları kötülüklerden uzaklaşmak ve bir nebze olsun yaşananları unutmak için Mühürlü köyüne yerleşen 3 kadının hikâyesini anlatan filmin başrollerini Aydan Şener ve İlhan Şeşen paylaşıyordu.

Bursa’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Bursa Merkez, İznik, Mudanya, Nilüfer ve Mustafa Kemal Paşa ilçelerinden başvuru almaktayız.

Bursa Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; başvurunuzun ön elemeden geçebilmesi için ekteki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız var ise tecrübelerinizi yazmanız lehinize olacaktır. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.Aramız yüz neden siz olmayasınız?

    Bir yorum yapın!