Camdaki Kız Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Camdaki kız Dizisi oyunculuk başvurusu için tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak olacaktır. Cast ajans başvuru ailesi olarak oyunculuk ve yardımcı oyunculuk başvurularınızı titizlikle inceliyoruz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan OG Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Camdaki kız dizisinin cast ajans seçmeleri ve çekimlerine başlandı. Burcu Biricik’in ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Bu kaliteli yapımda oyunculuğa merak salmış bir çok kişi rol almak istiyor.

Camdaki Kız Dizisi Konusu

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan “Camdaki Kız”, lüks içinde yaşamış ama ‘yok sayılmış’ bir çocukluktan gelen iç mimar Nalan ile, sert ve yoksul bir çocukluk geçirmiş elektrikçi Hayri’nin aşk hikayesini konu alıyor.

Camdaki Kız Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Camdaki kız dizi hangi ajans, camdaki kız oyunculuk alımları gibi bir çok konu kafanızda soru işareti oluşturmuş olabilir? Camdaki kız dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin güncel ve doğru olması çok önemlidir. Dizinin Cast Direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde başvurularınız değerlendirilip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!