Çanakkale Cast Ajans Başvuru

  Cast ajans başvuru ailesi olarak yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Türkiye’nin her bölgesinden her il ve ilçesinden ve her kesiminden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı heyecan ile beklemekteyiz. Özeliğimiz Çanakkale Cast Ajans Başvuruları incelemek ve değerlendirmeye bu ilden başlamaktır.. Hedefimiz cast ajans başvuru ekibi olarak ailemizin yeni üyeleriyle birlikte her daim ihtiyaçlara cevap olabilmek ve sektöre yeni yüzler kazandırmaktır.

Türkiye’nin Marmara Bölgesi sınırlarında yer alan Çanakkale, yetiştirdiği kahramanlarla beraber yetenekli oyuncularıyla da ünlü olmayı başarmıştır. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera karşısında olmak istiyorsanız veya tanıtım hostesi olarak çalışmak isterseniz yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.

Siz de şu an Çanakkale’de yaşamaktaysanız ve bu sektörde çalışmak gibi bir hayale sahipseniz hızlı bir şekilde ünlü olmak istiyorsanız hemen Çanakkale Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize gönderin, amacınıza ulaşmanıza yardım edelim.

  Çanakkaleli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Ercan Bostancıoğlu, lakabı Ateşböceği Ercan’dır. Roman Havası, Pis Yedili, Yahşi Cazibe, Anı Yaşamak, Akıllı Deliler, Yolsuzlar gibi farklı dizi ve filmlerde oyunculuk yapmıştır.

Çanakkale’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Rüzgarlar, yönetmenliğini Selim Evci yapmıştır. 117 dakikalık sinema filmidir.

Eyvah Eyvah, başrollerinde Ata Demirel, Demet Akbağ, Özge Borak gibi başarılı isimlerin yer aldığı üçleme filmin tüm serisi Çanakkale’de çekilmiştir.

Hokkabaz,Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini yapıp başrolünde oynadığı Hokkabaz filminin de bir kısmı Çanakkale’de çekilmiştir.

Çanakkale Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Bozcaada, Biga ve Ezine ilçelerine belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz gezilerde oyuncu olmak isteyen yetenekli kişiler için deneme çekimleri yapmaktayız. Çan, Bayramiç ilçelerinde ikamet etmekteyseniz ve bizimle aynı ekipte olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmak ve bize göndermektir.

Çanakkale Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz, hayallerinizde kamera önünde olmak var ise, bu sektörde çalışmak ve para kazanmak için emek vermek istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurun. Bize ulaşmak için göndereceğiniz formda bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bize ulaşan her formu değerlendirmekteyiz ve en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz da olsa mutlaka cevap veriyoruz.

Bir yorum yapın!