Canım Annem Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Canım Annem dizisinde oyuncu olmak için başvuru formu. Tv8’in yeni dizisi Canım Annem oyunculuk başvuruları hakkında detaylı bilgiler.

Canım Annem dizisinde oyunculuk yapmak için kalmayın! Tv8’in yeni dizisi Canım Annem yeni oyuncu alımlarına devam ediyor. 

Canım annem dizisi konusu; Annesini çok seven masum bir kız olan Zeynep’in kalbi doğuştan deliktir. Bir gün annesi Cemre, geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeder. Ancak bunu Zeynep’e söylemezler çünkü küçük kızın kalbi bu üzüntüyü kaldıracak kadar güçlü değildir.

Canım Annem Dizisi Başvuru

Canım Annem dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Canım Annem Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Canım Annem dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlecek ve sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

    Bir yorum yapın!