Çankırı Cast Ajans Başvuru

Cast Ajans ailemizi genişletmek ve kadromuza yeni üyeler kazandırmak adına, Türkiye’ nin tüm ilçelerinden online olarak başvuru almaktayız. Yine Çankırı Cast Ajans Başvurularınızı da değerlendirmeye alırken, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Çankırı’ da ikamet eden halk için de yeni yüz arayışında olduğumuzu belirtilirken, reklam, fuar ve katalog çekimlerinde sizleri yönlendiriyoruz.

Bu bölgede çekilecek olan dizi, film ve reklamlarda görev almak istiyorsanız eğer; bu alanda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Eğer ki tecrübeniz yok fakat yeteneklerinizi kanıtlamak istiyorsanız, yine online olarak başvurularınızı bizlere iletebilirsiniz. Böylelikle yeteneklerinizi ön plana çıkartarak, televizyon ekranlarının sevilen yüzü haline gelebilirsiniz.

Türkiye’ de hizmet veren en ünlü yönetmen ve yapımcılar ile birlikte ünlü oyuncular ve sevilen yüzler de başta olmak üzere, keyifli bir set günü geçirmek istiyorsanız, bu kesimde çekilecek olan dizi setlerine katılabilirsiniz. Bu setlerde görev almak ve kendinizi göstermek için, yazımızın en alt kısmında yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için, bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz ciddi bir önem taşıyor.

Çankırılı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

İsmail Filiz; 2014 Çankırı Milletvekili ’nin oğlu Filiz, Kanal D de yayınlanmış olan; Paşa Gönlüm dizisinde başrol almıştır.

Çankırı ‘da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Beyaz Balina; Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde yer alan Kale köyünde çekimlere başlanan ‘’ beyaz balina ‘’ Erk Medya Film tarafından yapılmıştır. Köylerde pek çok evde yapılan düzenleme ile hazırlıklar yapılarak, köy halkından da rol alan oyuncular ile film ekibi ve pek çok farklı kostüm kullanıldı.

Çankırı ‘ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Çankırı’ da tüm ilçelerden başvurular değerlendirilmeye alınmaktadır. Çankırı’ da; Merkez, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Kızılırmak, Ilgaz ve Korgun ilçeleri gibi tüm ilçe ve köylerden de başvurularınızı yağarak, oyunculuk hayaline bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Çankırı Cast Ajans Başvuru Formu

Sizlerde, Çankırı Cast Oyuncu Başvuru Formu ‘ nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak, cast direktörleri tarafından bilgilerinizin kontrol edilmesinden sonra, olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş alabilirsiniz. Geri dönüşler genel olarak 2-3 gün içerisinde yapılacak olup, iletişim bilgilerinizin doğru olması bu kapsamda önemlidir.

    Bir yorum yapın!