Çorum Cast Ajans Başvuru

Manken, hostes, model ve oyuncu kadromuzu genişletmek, uzman kadromuza yeni yüzler kazandırmak maçı ile Çorum Cast Ajans Başvurularını değerlendirmeye alıyoruz. Asıl amacımız; yaratıcı ekibimiz içerisine, yeni yetenekler ve yeni yüzler kazandırmak. Böylelikle ekibimiz içerisinde yeni üyelerimizi dizi ve film çekimlerine yönlendirerek, televizyon ekranlarında olmalarını sağlıyoruz. Böylelikle kısmende olsa hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olurken, yeteneklerini ve başarılarını kanıtlayanların hayallerine ortak olmuş oluyoruz.

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çorum ilinde, film ve dizi çekimlerinde rol almak, reklamların yeni yüzü olmak ya da katalog, fuar çekimlerinde görev almak istiyorsanız, başvurularınızı bu adres üzerinden online olarakgerçekleştirebilirsiniz. Yine Çorum iline komşu illerde olan çekimler için de başvurularınızın kabul edilmesi dahilinde sizlere yönlendirme yapılarak, istek ve ihtiyaçlarınız karşılanabilecektir.

Ülkemizin önde gelen yapımcı ve yönetmenleri ile profesyonel ekimiz de olacak şekilde setlerde görev almak isteyenler için, cast direktörleri başvuruları incelemektedir. Detaylı olarak incelenen başvurular da, uygun görülen kişilere olumlu dönüşler yapılacaktır. Yine olumsuz olarak geri dönüşlerde başvuru yapan kişilere yapılarak, bilgilendirilme sunulacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için içeriğin sonunda yer alan forma göz atabilirsiniz.

Çorumlu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Çağlar Çorumlu; Merzifon doğumlu, Türk sinemasında; tiyatro ve dizi oyuncusu olarak rol alıyor. Çorum halkından, dizi oyuncusu olarak rol oynayan pek çok isim bulunmaz olurken, sizler bu durumu kırarak, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çorum ‘da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Leblebi Tozu; Taçlı Yapım’ ın üstlendiği ‘’ Leblebi Tozu ‘’ Çorum’ da çekimi yapılmıştır. BKM ‘nin oyuncularından olan Metin Yıldız başkarakteri canlandırıyor.

İlerleyen dönemlerde Çorum ve çevresinde çekilmesi düşünülen, film, dizi, reklam filmleri gibi yapıtlarda rol almak istiyorsanız, ajansımızdan destek alarak, sektöre giriş yapabilirsiniz.

Çorum ‘ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Merkez ilçe başta olmak üzere; Bayat, İskilip, Lâçin, Kargı, Alaca, Dodurga gibi ilçelerden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çorum Cast Ajans Başvuru Formu

Mankenlik ya da modellik hayali olanlar, oyunculuk yeteneği olduğu düşünenler, başarılarını ajansımız ile paylaşarak, televizyon ekranlarında kendini göstermek isteyenler, Çorum Cast Ajans OyuncuFormu ‘nu eksiksiz olarak doldurabilir, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

    Bir yorum yapın!