Denizli Cast Ajans Başvurusu

Oyunculardan, mankenlerden ve hosteslerden oluşan Cast Ajans ekibi bünyesinde bizimle çalışacak yetenekli ve tecrübeli kişileri bekliyoruz. Denizli Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Amacımız ise size her konuda, haftanın her günü ve günün her saati en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıp, yol göstermektir.Siz karşı gösterdiğimiz bu ilgi ve alakadan dolayı ise sizden kesinlikle hiçbir karşılık beklememekteyiz.

Denizli Türkiye’nin Ege bölgesi ile Akdeniz bölgesi arasında bulunan, bu iki bölge arasında bir geçit görevi gören ve en kalabalık 21. şehridir. Eğer Denizli şehrinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak istiyor ve bu alanda tecrübeli iseniz ve ya da bu alanda tecrübeli olduğunuzu düşünüyorsanız, Denizli Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun. Eğer dikkatli doldurmaz iseniz yapılacak inceleme sonucu oluşacak hatalar sizin sorumluluğunuzdadır.

Eğer bu çekimler sırasında kendinizi gösterebilirseniz, Türkiye’nin en büyük yönetmenleri ve yapımcıları ile çalışma hakkını kazanacaksınız.

Denizlili Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Tuba Ünsal, Vizontele Tuba başta olmak üzere birçok yerli film ve dizide, reklamlarda yer alan ünlü oyuncu Denizli doğumludur.

Suat Sungu, Sihirli Annem, No: 309 gibi birçok yerli dizide yer alan ve yüzünü hemen hemen her dizide gördüğümüz oyuncu.

Demet Akbağ, en ünlü Denizli doğumlu sanatçıdır. İstanbul BKM’de Yılmaz Erdoğan ile birlikte görev aldı. Bir Demet Tiyatro, Eyvah Eyvah, Vizontele gibi Türk sanat tarihinin önemli yapıtlarında hep rol almıştır.

Denizli’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

İftarlık Gazoz, Vali, Yaşamın Kıyısında, Sol Şerit, Sonsuz bir aşk ve daha birçok film Denizli ilinde çekilmiştir. Özellikle Vali bu yapıtlar içinde en çok ses getirenlerden birisi olmuştur.

Denizli’de Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Denizli’deTavas, Serinhisar, Sarayköy, Pamukkale, Merkezefendi, Kale Honaz, Güney, Çivril, Çardak, Çameli ve bunlardan başka geriye kalan bütün ilçelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız her türlü başvurularınızı değerlendiriyor olacağız.

Denizli Cast Ajans Başvuru Formu

Dolduracağınız başvuru formlarının mutlaka eksiksiz olmasına ve doğru olmasına büyük dikkat göstermelisiniz. Kabul edildiğiniz taktirdeyeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajansgibi mevkilerde görev alabileceksiniz. Çünkü sizin bize göndereceğiniz bu başvuru formları dikkat ile incelenerek yetkili cast direktörlerimiz tarafınca en geç 2 ila 3 gün içinde sizlere olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir.

    Bir yorum yapın!