Dilek Taşı Dizisi Yeni Yüz ve Rol Seçmeleri Başladı!

Dilek Taşı dizisi oyunculuk başvurusu formu ve Kanal D dizileri için ajans oyunculuk başvurularının nasıl yapılacağını sizler için açıkladık. Oyuncu olmak için “Dilek Taşı” dizisi ve diğer dizi projelerinde görev almak için ajansımıza başvuru yapabilirsiniz.

Pastel Film imzalı dizinin başrolünde Salih Bademci ve Hazal Subaşı’nın yer alacağı “Dilek Taşı” dizisinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez otururken, senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor. Hazırlık çalışmaları devam eden dizinin çekimleri yakın zamanda başlayacak.

Aşağıdaki form aracılığıyla dizi için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca ajansımıza yeni yayınlanan “Üç Kız Kardeş” dizisi oyunculuk başvurusu da yapabilirsiniz.

Dilek Taşı Oyunculuk Başvuru Formu

“Dilek Taşı” dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Dilek Taşı Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Dilek Taşı dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!