Diyarbakır Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru ailesinden olmak ister misiniz? Türkiye’nin bütün illerinden oyuncu, model, manken, hostes arıyoruz. Bu arayışa ilk olarak Diyarbakır Cast ajans başvuru ve taleplerini değerlendirerek başlıyoruz. Anacımız cast kadromuzla beraber her zaman her ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni kişiler kazandırabilmek.

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Diyarbakır yemekleri ve yetenekleriyle ön plandadır. Siz de bizimle beraber yeni çekilecek olan dizi, film, tanıtım, katalog çekimlerinde olmak isterseniz, kendinize güveniyorsanız bize form doldurarak ulaşmanız yeterli olacaktır.

Siz de Diyarbakır’da yaşıyorsanız ve bu sektörde çalışmak istiyorsanız hemen Diyarbakır Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Diyarbakırlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Erkan Petekkaya, en bilindik dizilerin profesyonel oyuncularındandır. Baba, Paramparça, Dila Hanım, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Paramparça.

Mahsun Kırmızıgül, başarılı müzik kariyerinden sonra yönetmenliği başlayan Kırmızıgül, başarılı bir oyuncudur. Güneşi Gördüm, Newyork’ta Beş Minare, Mucize

Sarp Apak, çok başarılı yapımlarda rol almıştır. Asıl adı Kerim Sarp Apak’tır. Beyaz Melek, Avrupa Yakası, 7 Kocalı Hürmüz, O… Çocukları, Yalan Dünya

Ceren Moray, bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Kavak Yelleri, Bi Küçük Eylül Meselesi, Olaylar Olaylar, El Değmemiş Aşk.

Bihter Özdemir Dinçel, aslında tiyatro oyuncusu olan Dinçel, farklı rollerle sahneye çıkmıştır. Avrupa Yakası, Geniş Aile, Dudaktan Kalbe, Hanım’ın Gecekondusu.

Diyarbakır’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

  Sultan

  2012 senesinde yayınlanan bu dizi Diyarbakır’da çekilen ilk dizidir. İstanbul Mass Medya tarafından yapılmıştır. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak rol almıştır.

Kanlı Postal

  1980 darbesinde Diyarbakır cezaevini anlatan filmin yönetmenliğini Muhammet Arslan yapmıştır. Oyunları ise Mesut Akusta, Levent Akkök, Barış Koçak, Efe Polat İncilay gibi başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Fotoğrafın Laneti, Hollywood standartlarında eğitim alan Gökhan Aksu tarafından yazılan Fotoğrafın Laneti 2017 yılında gösterime girmesi beklenen filmlerdendir. Yapımcılığını Mehmet Aküzüm üstlenmiştir. Bu korku filminde Ayhan Eroğlu, Halit Karata, Eylem Doğan, Sefer Elis, Aydan Çakır rol alacağı bilinmektedir.

Diyarbakır’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Bismil, Ergani ilçelerinde ikamet eden oyuncu adayları siz de form gönderebilirsiniz. Çınar, Dicle, Çermik ilçelerinde de düzenli olarak oyuncu deneme çekimleri yapılmaktadır.

  Diyarbakır Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler başvuru yapmak için zaman kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Değerlendirmeden sonra en geç 2-3 gün içinde olumlu ya da olumsuz cevap verilecektir.

    Bir yorum yapın!