Duy Beni Dizi Oyuncu Başvurusu 2022

Duy Beni Dizisi oyunculuk başvurusu yapıp bu yeni dizide oyuncu olabilirsiniz. Oyunculuk konusunda kendine güvenenler başvuru yapabilir. Tecrübeniz olsun yada olmasın bu güzel projede rol alma şansınız olabilir.

Duy Beni Dizisi Star Tv ekranlarında, yaza damga vuracak konusu ile dikkat çekmeyi başardı. Duy Beni Dizisi oyunculuk başvuru formunu dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvuru formunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Ajansımıza oyuncu adaylarının başvuru yapması halinde, dizilerde rol alabilmesi için çeşitli projelere sürekli oyuncu sunumu ve temini yapmaktadır. Ekranların en çok merak edilen yeni dizisi Duy Beni için başvuru şartları ve oyuncu başvuru formunu sizler için detaylı bir şekilde açıkladık.

Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvurusu Detaylı Bilgiler

Bu yaza hızlı bir giriş yapmayı hedefleyen Star Tv‘nin merakla beklenen yeni yaz dizisi Duy Beni’nin ilk fragmanı yayınlandı. Yakında yayınlanması beklenen Duy Beni Dizisi için kesin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Duy Beni Dizisi oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, tarihsel ve kültürel zenginliği bakımından İstanbul da çekilmektedir.

Duy Beni dizisine oyunculuk başvurusu yapacak adayların faydasına olabilecek 4 ana başlığı sizler için açıkladık. Bunlardan bahsedecek olursak;

 1. Duy Beni Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

 2. Kimler Dizilerde Oynayabilir?

 3. Diziler Oyuncuları Nasıl Seçer?

 4. Dizi Oyunculuk Başvurusu Nereye Yapılır?

Duy Beni Dizisinde Kimler Dizilerde Oynayabilir?

Öncelikle kamera önü eğitimi almış, güzel bir cast ajansı ile çalışan herkes Duy Beni dizisi oyunculuk başvurusu yapabilir. Kamera önü eğitimi almamış ama iyi bir cast ajansı başvurusu ile doğuştan gelen oyunculuk yeteneği ve yüksek öz güveni sayesinde eğitim almadan da oyuncu olma şansınız çok yüksek.

Duy Beni Dizisi Oyuncuları Nasıl Seçer?

Diziler dizi yapan yapımcı firmaları, senaryoya uygun karakterlerin teminini genelde bizim gibi kurumsal çalışan cast ajanslarından yaparlar. Dizilerde oynamak için öncelikle iyi bir oyuncu ajansına Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvurusu yapıp, kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nereye Yapılır?

Dizi oyunculuk başvuru ve diğer projelerde; sinema, katalog çekimi, reklam filmi vs. rol alıp, oyuncu olmak için yukarıda da bahsettiğimiz gibi dizi yapımcıları oyuncuları bizim gibi kurumsal cast ve oyuncu ajanslarından temin ederler.

Duy Beni Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu

Duy Beni Dizi Konusu

Duy Beni Dizisinin konusuna gelince, zengin bir okulda, parlak gençlerin arasında zorbalık konusunu işleyecek olan etkileyici ve gençlik dramasıyla ekranlara gelecek. Sıra dışı hikayesi ile yaz sezonuna damga vuracak bir senaryoya sahip olduğu bir gerçek. Ötekileştirilen olmayı, akran zorbalığını ele alacak olan Duy Beni Dizisinin çok ilgi göreceği ve merakla beklendiğini söyleyebiliriz.

Duy Beni Dizisinde, Ekim in yakın arkadaşı Meltem e, bir araba çarpar ve kaçar.Kaza sonucunda Meltem yürüyemez hale gelir. Herkes kaçan aracı bulmak için seferber olur. Fakat Doğru Kolejine girerek gözden kaybolmuştur. Doğru kolejinin bir çok karanlık sırrını ekranlarımız başında hep birlikte takip edeceğiz.

Duy Beni Dizisi Ajansı, Yapım ve Senaristi

Duy Beni Dizisi, Süreç film imzalı yönetmenliğini Ali Balcı nın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif in kaleme aldığı türk televizyon dizisi, 2022 yaz sezonunda Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmayı bekliyor. Duy Beni dizisi ajansını merak edip oyunculuk için ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.

Duy Beni Dizisi Oyuncu Kadrosu

Duy Beni Dizisinin güçlü oyuncu güçlü kadrosuna gelin birlikte göz atalım: Berk Hakman,Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız yer almaktadır.

Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvurusu Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Duy Beni dizisi oyunculuk başvurusu yapıp, Dizi ve film seçmelerine katılmak için adayların oyunculuk ajanslarına başvuruda bulunmaları kariyerlerinde en önemli adımdır olacaktır. Ayrıca çoğu ünlü oyuncular, oyuncu başvuru ve seçmeleri sırasında keşfedilmiştir.

İster yan roller olsun, ister başrol yada figüranlık için hiç fark etmez oyunculuğu meslek olarak yapacak ve bu işe gönül vermiş herkes ajansımıza başvuruda bulunarak, hayallerinizin kapısını aralayabilirsiniz.

Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Türkiye geneli deneyimli deneyimsiz her yaştan oyuncu adayları başvuru formunu doldurup Duy Beni Dizisi için oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz yöneticilerimiz tarafından hızlı bir şekilde değerlendirilmektedir. Duy Beni dizisi cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde rol alabilmeniz için sunumunuz yapılmakta.

Bir yorum yapın!

7 Yorumlar
 1. Yaren demirel

  Duy beni de oynamak istiyorum evime cok yakin yerde cekiliyor

  1. admin

   Evinize yakın çekilmesi bu dizide oynayacağınız anlamına gelmiyor 🙂

 2. Beyza Yağmur Döğer

  İstanbulda yaşıyorum Almanca,İngilizce,Fransızca ve Türkçe konuşuyorum ve anlıyorum. Tiyatro yetenekliyim,çok güzel rol oynayabiliyorum. Duy Beni dizisinde oynamayı çok isterim çünkü çok izlerim.
  Sevgiler saygılar

  1. admin

   Beyza hanım yorumunuz için teşekkürler. Başvurunuz en kısa sürede değerlendirilip Duy Beni dizisinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak adına talep de bulunulması durumunda, başvurunuz değerlendirilecektir.

 3. Fidan Yağmur

  Ben de çok katılmak istiyorum kızım için düşünüyorum fakat İstanbul’da yaşamıyorum git gelli bir şekilde olabilir mi bir sorum daha olacak çocuk oyuncuya ihtiyaç var mı?

 4. Ezel yağmur kahraman

  Diziyi çok seviyorum oynamayı çok isterim cevabınızı dört gözle bekleyeceğim

 5. Liza

  Merhaba, ben Gürcistan’dan Lisa, Türkçe biliyorum, tecrübem yok, katılmak istiyorum