Düzce Cast Ajans Başvuru

Artık sizlerde cast ajans başvuru ailesine katılmak için, web adresimizden destek alabileceksiniz. Pek çok ünlü isminde kayıtlı olduğu Düzce Cast Ajans Başvuru formunu doldurarak, hayallerinize ortak olmamızı sağlayabilirsiniz. Asıl amacımız, geniş ailemize, yeni yüzler kazandırarak, sektörde yayınlanmış, yayınlanmakta olan ve tekrardan yayınlanacak, dizi, film ve reklamlara yeni yüzler aşılayabilmek. İstek ve ihtiyaçlarınıza haftanın her günü karşılık verirken, oyunculuk, modellik hayali olanlara ilham veriyoruz.

Düzce bölgesi, İstanbul’ a en yakın olan iller arasında yer alıyor. İstanbul’ da sürekli dizi ve filmçekimleri yapılırken, yine Düzce başta olmak üzere, İstanbul bölgesinde de çekilecek olan dizilerde rol alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaratıcı ve uzman kadromuza katılmak, televizyon sektörünün yeni yüzü olmak istiyorsanız, hayallerinizi ertelemeyin.

Dizi ve film çekimlerinin yanı sıra, katalog çekimleri, tanıtım, fuar ve diğer çekimler için de cast ajansımız yeni yüzler aramaktadır. Elbette ki bu hayali gerçekleştirebilmek için, içeriğimizin alt kısmında yer alan başvuru formu için bilgilerinizi bizlere iletmeniz gerekiyor.

Düzceli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Ahmet Yenilmez, dizi ve film oyuncusu olan Ahmet Yenilmez, yine şair ve yazar olarak da bilinmektedir. Tiyatro ile ilgilendiği de alınan bilgiler arasında.

Barış Arduç; televizyon ekranlarının sevilen ve yakışıklı oyuncusu, yurtdışı doğumlu olsa da, memleketi Düzce olarak biliniyor.

Hacı Ali Konuk; yine TRT1 ekranlarında kendini gösteren Hacı Ali Konuk’ da Düzceli isimler arasında.

Aydan Çakır; ‘’Siccin’’ filmi ile kendini göstermiş bir oyuncu.

Düzce ‘de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Hayat Bazen Tatlıdır; genel çekimler her ne kadar İstanbul’ da olsa da, dizinin son bölümü Düzce’ de çekilmiş olup, dizide pek çok yeni yüz kendini TV ekranlarında göstermiştir.

Düzce ‘ de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Düzce ‘ den başvurular, tüm ilçelerden alınmaktadır. Yığılca, Kaynaşlı, Cumayeri, Akçakoca, Gümüşova ve tüm diğer ilçelerden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Düzce Cast Ajans Başvuru Formu

İçeriğimizin en alt kısmında yer alan ajans başvuru formu, eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor. İletişim bilgilerinizi doğru girmeniz, cast direktörlerimizin başvurularınızı değerlendirdikten sonra sizler ile iletişime geçmesi adına önemlidir. 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!