Edirne Cast Ajans Başvuru

  Cast ajans başvuru ailesi olarak ekibimizin yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyacı vardır. Ülkemizin her bölgesinden her il ve ilçesinden ve her yaştan oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı heyecan ile beklemekteyiz. Önceliğimiz Edirne Cast Ajans Başvurularını ve değerlendirmek ve seçmelere bu ilden başlamaktır. Hedefimiz cast ajans başvuru ekibi olarak ailemize yeni katılacak arkadaşlarımızla birlikte günün her saati tüm ihtiyaçlara cevap olabilmek ve sektöre yeni yüzler kazandırmaktır.

Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Edirne, yetiştirdiği yetenekli kişileriyle ünlü olmuştur. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera karşısında olmak istiyorsanız veya tanıtım hostesi olarak para kazanmak isterseniz yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurup bize göndermek.

Siz de şu an Edirne’de yaşamınızı devam ettiriyorsanız ve bu sektörde çalışmak gibi bir hayaliniz varsa hızlı bir şekilde zengin olmak istiyorsanız hemen Edirne Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize gönderin, amacınıza ulaşırken yanınızda olalım.

  Edirneli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Nuri Alço, bankacılık ve eczacılıktan sonra bir dönem mankenlik yapmış ve daha sonra oyuncu olmuştur. Vezir Parmağı, Temel ile Dursun İstanbul’da, Altın Horoz gibi birçok Yeşilçam filminde oynamıştır.

Açelya Samyeli Danoğlu, Miss Turkey 2012 birincisi model ve oyuncudur. Düğün Dernek 2 filminde oynamıştır.

Edirne’de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Deryalar, yönetmenliğini Zeynep Toy’un yaptığı Deryalar filmi Edirne’de çekilmiştir.

Peri Masalı, başlıca rollerinde Burcu Kıratlı, Emre Kızılırmak, Sedef Şahin rol almıştır.

Edirne Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Keşan, Lalapaşa ve Meriç ilçelerine belirli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde bu sektörde olmak isteyen yetenekli kişiler için deneme çekimleri yapmaktayız. İpsala, Enez ilçelerinde yaşamaktaysanız ve bu sektörde olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurmak ve bize göndermektir.

Edirne Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmayı düşünürseniz, hayallerinizde bizimle beraber olmak var ise, bu sektörde çalışmak ve para kazanmayı arzu ediyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurun. Ailemize dâhil olmak için göndereceğiniz formda bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına özen göstermenizi rica ederiz. Bize gönderilen her formu değerlendirip en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz cevap veriyoruz.

Bir yorum yapın!

1 yorum
  1. Ahmet bıçak

    Oyuncu olmak çok istiyorum çünkü benim hayalim oyuncu olmak