Ego Dizisi Oyunculuk Başvurusu (2023)

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, Fox Tv‘nin yeni dizisi Ego için oyuncu başvuruları başlamıştır. Ego dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Ego dizisi konusu: Erhan ve Elif’in hayatlarında yaşanan trajik olaylar sonrası “Ego”larının ne kadar büyük olduğunu keşfetmeleri. İş hayatlarında başarıya ulaşmak için kendi aralarında rekabet eden çift, zorlu bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya aşklarını ve birbirlerini seçecekler ya da kariyerlerini ve egolarını ön plana çıkaracaklardır.

Ego dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Ego Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Ego dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Ego Dizisi Oyuncu Başvuru Formu
    Bir yorum yapın!