Elazığ Cast Ajans Başvuru

  Cast ajans başvuru kurumu olarak kendimize yeni takım arkadaşları arıyoruz. Türkiye’nin her bölgesinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı değerlendirmeye alıyoruz. İlk olarak Elazığ Cast Ajans Başvuruları değerlendirilecektir. Amacımız Cast Ajans olarak yeni ekip arkadaşlarımızla beraber günün her saatinde her ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni yüzler katmaktır.

Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Elazığ usta oyunculuk yapmış kişilerin yaşadığı bir şehirdir. Siz de bu kişilerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde ekranlarda gözükmek isterseniz, aşağıdaki formu doldurun ve bize gönderin.

Siz de Elazığ’da yaşıyorsanız ve bu sektörde çalışmalıyım diye düşünüyorsanız hemen Elazığ Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize ulaşmış olun.

 

 Elazığlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Necati Şaşmaz, yıllardır TV dizisi olarak yapılan Kurtlar Vadisi’nin başrolünde oynamıştır. Dizilerin devamı şeklinde çekilen Kurtlar Vadisi sinema filmlerinde de yine baş rol olarak ekran karşısındadır.

Oktay Kaynarca, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Yüksek Lisans Bölümü mezunudur. Şu an Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol oynamaktadır. Kurtlar Vadisi, Beynelminel, Sakarya Fırat, Adanalı gibi başarılı projelerde yer almıştır.

İclal Aydın, yazar, sunucu ve gazetecidir. Zor Günler, Seni Seviyordum, Ne Olacak Halim dizi filmlerinde oynamıştır.

  Elazığ’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

  Özellikle 1970’li yıllarda Yeşilçam Sinemasından birçok film Elazığ’da çekilmiştir.

Cemo, Türkan Şoray’ın başrolünde oynadığı aşk filmidir.

Su, Keban barajının yapımında sıkıntı yaşayan insanı konu alan Su’yun başrolünde Cüneyt Arkın vardır.

Çayda Çıra, zengin bir ağa kızıyla fakir bir oğlanın öyküsüdür. Yönetmenliğini Yücel Uçanoğlu yapmıştır.

  Elazığ Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Kovancılar, Karakoçan, Palu ilçelerinde sık sık ziyaret ederek deneme çekimleri yapmaktayız. Sivrice, Keban, Maden ilçelerinde ikamet eden ve bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir.

  Elazığ Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmak için hemen aşağıdaki formu doldurun. Bizim için yazacağınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğuna dikkat edin. Bize ulaşan her formu değerlendiriyoruz ve  en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olsa cevap veriyoruz.

    Bir yorum yapın!