Erzincan Cast Ajans Başvuru

  Cast ajans başvuru ailesi olarak kendimize yeni çalışma arkadaşları aramaktayız. Türkiye’nin her bölgesinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı değerlendirmeye alıyoruz. Öncelikli olarak Erzincan Cast Ajans Başvuru ve taleplerini değerlendirileceğiz. Amacımız; cast ajans başvuru ailesi olarak yeni ekip arkadaşlarımızla beraber günün her saatinde  her ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni yetenekler kazandırmaktır.

Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzincan yetenekli ve alanında uzman kişilerin yaşadığı bir şehirdir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve dizi, film, reklam çekimlerinde kamera önünde olmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurun ve bize başvurun.

Siz de Erzincan’da yaşıyorsanız ve bu alanda para kazanmak istiyorsanız hemen Erzincan Cast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize başvurun.

 

   Erzincanlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

  Haluk Bilginer, oyuncu ve tiyatro yönetmenidir. Kış Uykusu, Ezel, Masumiyet, Neredesin Firuze, Tatlı Hayat, Acemi Askerler gibi farklı senaryolarda çoğunlukla başrol oynamıştır.

Engin Akyürek, sinema ve dizi oyuncusudur. Kara Para Aşk, Fatmagül’ün Suçu Ne, Yabancı Damat, Bir Bulut Olsam, Karayılan gibi farklı dizi ve filmlerle seyircinin karşısına geçmiştir.

Mustafa Sandal, şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Aynı zamanda New York’ta Beş Minare ve Bay E filmlerinde başarılı bir şekilde oyunculuk yapmıştır.

Erzincan’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

  Beyaz Hüzün, Kurtuluş Savaşı zamanında Sarıkamış’ta donarak şehitlik mertebesine yükselen askerlerimizin anlatıldığı film Erzincan’da çekilmektedir.

Kuzu, kendi memleketi olan Erzincan’da çektiği ‘Kuzu’ filmi ile 64’üncü Uluslararası Berlin Film Festivali’nde özel ödül alan yönetmen Kutluğ Ataman mutluluğunu gizleyemedi.

Köprü, yazar Ayşe Kulin’in eseri uyarlanarak çekilmiş bir dizidir.

Erzincan Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

  Kemah, Refahiye ilçelerine sık sık ziyarette bulunarak oyuncu olmak isteyen arkadaşlar için deneme çekimleri yapmaktayız. Üzümlü, Otlukbeli, Tercan ilçelerinde oturuyorsanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurarak bize göndermeniz.

Erzincan Cast Ajans Başvuru Formu

  Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi Ve Yeni Yüzler’den biri olmak isterseniz vakit kaybetmeden aşağıdaki formu doldurun. Bizim için yazacağınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasının önemli olduğunu bilerek dikkat ediniz. Bize gönderilen her formu değerlendiriyoruz ve en geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz muhakkak cevap veriyoruz.

    Bir yorum yapın!