Erzurum Cast Ajans Başvuru

Cast kadromuzu genişletmek amacı ile Türkiye’ nin tüm illerinden online olarak başvuru alıyoruz. Manken, modellik ve oyunculuk hayali olanlar, reklamların yeni yüzü olma fırsatını yakalamak isteyenlerin başvurularını, Erzurum Cast Ajans Başvuru formu şeklinde alırken, değerlendiriyoruz. Asıl amacımız, yaratıcı ekibimiz ile birlikte yeni üyeler kazanarak, oyunculuk, modellik ve sanatçı olma hayallerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı olmak. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak siz değerli kişilikleri yönlendirmek, TV ekranlarına kazandırmak bizlerin asıl amaçları arasında yer alıyor.

Erzurum, doğal güzellikleri ile ülkemizin önemli şehirleri arasında yer alıyor. Yine bu bölgede, film ve dizi çekimlerinde rol almak isterseniz, online olarak başvuru formlarını doldurarak, yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle bu bölgede her hangi bir tanıtım filmi, reklam filmi, film, dizi gibi çekimlerde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Eğer ki bir tecrübeniz var ve bunları bizimle paylaşmak istiyorsanız, hemen formu doldurmak için aşağıda ki kutucuklara göz atabilirsiniz. Tecrübeniz yok fakat yeteneklerinizin farkındaysanız, hiçbir çekimserlik olmadan, bizlere bilgilerinizi iletebilir ve değerlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

Erzurumlu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

İbrahim Erkal; Hem müziği hem de oyunculuğu ile pek çok kişinin sevdiği Erkal, Erzurumlu olarak bilinmektedir.

Nail Baba; Nail Orhon 1940 yılında Erzurum’da Dünyaya gelmiştir. Çocuk programlarında yüzünü oldukça tanıtmış olan baba, yaptığı programlar ile izleyici topluyor.

Eşref Kolçak; 1927 Erzurum doğumlu olan Kolçak, yıllardır pek çok farklı dizide görev almıştır. Altın portakal da en iyi yardımcı erkek ödülü kazanmış olurken; uzaklarda arama, çiçek taksi, güle güle, kınalı kar gibi yapımlarda görev almıştır.

Erzurum’ da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Sarı gelin; yapımcısı da Erzurumlu olan bu film, Sebahattin Kat tarafından tamamı bu bölgede çekilecektir. Kat yapım tarafından daha öncesinden de Erzurum da bazı filmler çekilmiş olurken, yine yeni dizilerde sizlerde rol almak istiyorsanız, başvurularınızı iletebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul; Son günlerin popüler dizisi ‘’ Diriliş Ertuğrul ‘’ da Erzurum’ da çekilmektedir. Pek çok oyuncunun ve figüranın rol aldığı bu dizi gibi daha pek çok proje bulunurken, sizlerde yeni dizilerde rol alma imkânını yakalayabilirsiniz.

Erzurum’ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Başta, İspir, Hınıs, Karaçoban, Aziziye, Palandöken, Şenkaya, Çat, Köprüköy olmak üzere, Yakutiye, Horasan, Pasinler, Karayazı,  Tekman, Karaçoban gibi tüm Erzurum ilçelerinden mankenlik, oyunculuk ve yeni reklam yüzleri için başvuruları kabul ediyoruz.

Erzurum Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk sektörüne giriş yapmak istiyor, tecrübe ya da yeteneklerinizi bizler ile paylaşmak, reklamların yeni yüzü olmak ve ilk adımı Erzurum Cast Ajans ile birlikte gerçekleştirmek istiyorsanız, başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak, yetkililerimize iletebilirsiniz. Sonrasında başvurularınız değerlendirilmeye alınarak, cast direktörlerimiz tarafından incelenecek ve sizlere olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılacaktır.

     

    Bir yorum yapın!