Eski Yeni Dizisi Oyuncu Başvurusu (Yeni Yüzler)

AKN Film’in yeni prodüksiyonu olan “Eski Yeni” dizisi için oyuncu başvuruları başladı. “Eski Yeni” dizisi, TRT1 ekranlarında izleyicilere sunulacak, Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Baykut Badem’in yazdığı ve yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı bir projedir. Oyuncu seçimlerinde Yelda Gürkan’ın cast direktörlüğü görevini yürüttüğü belirtilmiştir.

“Eski Yeni” dizisinin konusu, Koreli dizisi “Once Again”den uyarlanmış olup, Song ailesinin çocuklarının çalkantılı boşanma hikayesini konu almaktadır. Song ailesi, tutumlu bir baba (Cheon Ho-Jin), sevimli ama paraya önem veren bir anne (Cha Hwa-Yun) ve onların dört yetişkin çocuğundan oluşmaktadır. Song ailesinin çocukları arasında, son derece zeki ve hırslı bir doktor olan Song Na-Hee ve onun eşi, iç hastalıkları doktoru olan Yoon Kyu-Jin gibi karakterler yer almaktadır. Aile reisi Song Yeong-Dal bir tavuk restoranı işletmektedir​.

“Eski Yeni” dizisinin oyuncu kadrosunda Onur Buldu “Ferdi” karakteri ile yer alırken, Aycan Koptur ve Melis Babadağ da dizinin diğer önemli karakterlerini canlandıracak. Ayrıca Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Barış Yıldız, Erdem Akakçe, Nergis Kumbasar, Ebrar Karabakan, Hira Koyuncuoğlu ve Toprak Can Adıgüzel gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor​.

Eski Yeni dizisinde rol almak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, deneyimli olsun ya da olmasın bu kaliteli dizide oyunculuk yapma fırsatına sahip olabilirler. Eski Yeni Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz, dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Eski Yeni dizisinden oyuncu veya figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!