Eskişehir Cast Ajans Başvuru

Türkiye’ nin pek çok bölgesinde bulunan CAST AJANS’ lar artık sizlere daha yakın. Televizyon sektörüne yeni yüzler kazandırabilmek ve oyuncu, hostes, manken ve model kadromuzu daha geniş tutabilmek için, ülkemizin tüm illerinde oluşturduğumuz kadro ile yardımcı olmak istiyoruz. Artık hayallerinizin peşinde koşmanın zamanı gelmedi mi? Sizlerde hayallerinizi gerçekleştirebilmek üzere; TV ekranlarında yeni bir yüz olarak, sektöre giriş yapabilirsiniz.

Tecrübelerinizi bizim ile paylaşmak ya da daha öncesinden gün yüzüne çıkmayan yeteneklerinizi göstermek için, CAST AJANS ile iletişime geçebilirsiniz. Başarılarınızı gölgelemek elbette ki doğru bir davranış değildir. Profesyonel isimler ile çalışma fırsatı yakalamak ve oyunculuk hayatına bir adım atmak için; modellik hayallerinizi de gerçekleştirebilmek üzere; aşağıda yer alan Eskişehir Cast Ajans Oyuncu Formu doldurularak, yetkililerimize bilgilendirme de bulunabilirsiniz. Böylelikle Eskişehir bölgesinde çekilecek olan tüm reklam filmleri, film ya da dizi çekimleri için sizleri de değerlendirmeye alarak, oyunculuk hayallerinizi gerçekleştirebiliriz.

Eskişehirli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Halil Sezai; hem oyuncu hem de sanatçı olan Halil Sezai, Eskişehir doğumlu olup, dizilerde kendini farklı bir havasıyla izleyicilerine sevdirmiştir. İncir Reçeli ile mükemmel bir izleyici kitlesine sahip olmuş olurken, yine ses tonu ile de pek çok kişinin zevkine ortak olmaktadır.

Bartu Küçükçağlayan; 2001 yılında İstanbul Devlet Konservatuarını kazanan Bartu Küçükçağlayan; namı değer Orçun, ilk olarak 2004 yılında kent oyunlarına katılarak, sonrasında ise haziran gecesi, çapkın ve binbir gece de kendini göstermiştir.

Eskişehir’ de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Savaşçı; son günlerin oldukça popüler olan savaşçı dizisi, Eskişehir’ de çekilen diziler arasında yer alıyor. Sizlerde bu gibi dizilerde rol alma fırsatı yakalamak istiyorsanız, hemen online başvuru formunu doldurunuz.

Eskişehir’ de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Eskişehir’in başta, Beylikova, Han, İnönü, Mihalgazi olmak üzere; Çifteler, Mahmudiye, Alpu,  gibi ilçelerinden başvuruları değerlendirmeye alıyoruz. Sizlerde manken, reklam yüzü, oyuncu ve model olmak istiyorsanız, Eskişehir’in tüm ilçelerinden başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Eskişehir Cast Ajans Başvuru Formu

Cast Ajans, fuar hostesi ya da reklamların yeni yüzü olmak istiyorsanız, bunun yanı sıra hedefleriniz büyük ve oyunculuk hayalleriniz var ise, yine aşağıda yer alan form bilgilerini eksiksiz, net bir şekilde doldurarak, yetkililerimize gönderebilirsiniz. Ajansımızda hizmet veren yetkili direktörlerimiz bu bilgileri ele alarak, detaylı şekilde inceleme başlatacaklardır. Sonrasında ise sizlere olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüşte bulunarak, bilgilendirme yapılacaktır. Diğer ajanslar gibi habersiz kalmayacak ve mutlaka, olumlu ya da olumsuz olarak bir bildirim alma imkânı bulacaksınız.

    Bir yorum yapın!