Eskişehir Oyunculuk Eğitimi

Eskişehir oyunculuk eğitimi kursları ile oyuncu olma hayali kuran yetenekli kişileri sektörde profesyonel oyuncular arasına yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Oyunculuk eğitimlerine sürekli olarak devam etmemizdeki ana amaç yapımcıların her proje için yeni, yetenekli ve eğitimli kişilere ihtiyaç duymasıdır. Cast ajansımızda yetenekli olan tüm oyuncu adayları yapımcıların projeleri için eğitilir ve mümkün olduğu kadar kısa sürede yapımcıların istedikleri profesyonel oyuncu statüsüne getirilir.

Eskişehir Oyunculuk Eğitimi Nasıl Verilir?

Eskişehir oyunculuk eğitimi ile eğitim programımızda yer alana tüm oyuncu adaylarına esaslı bir temel oyunculuk eğitimi ve kamera oyunculuk eğitimi verilmektedir. Tiyatral oyunculuk ile kamera karşısı oyunculuk eğitimi arasında pek çok fark bulunmaktadır. Eğitimlerimiz iki şekilde ayrılmaktadır. Oyuncu adayları hangi alana daha çok ilgi duyuyorsa o alandaki eğitimlere yönlendirilmektedir. Cast ajansımız tarafından verilen eğitimlerden hangisini seçmiş olursanız olun eğitimlerimiz alanda çalışmalarına devam eden aktif oyuncular, yazar, yönetmen ve sektörün tanınan yapımcı ve yönetmenleri tarafından verilmektedir. Oyunculuğu en iyi şekilde kavramanız ve film sektörünün tüm zorluklarını kavrayabilmeniz için her türlü ayrıntı deneyimli kadromuz tarafından size verilmektedir. Eskişehir Kamera önü oyunculuk eğitimleri minimum 1 hafta maksimum 3 ay kadar sürmektedir ve bu eğitimleri talep ederseniz bire bir olarak da alabilirsiniz.


Eskişehir Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler

Eskişehir Merkez, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Hanİnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı

Eskişehir Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

Eskişehir ve çevre illerinde yaşayan oyunculuğa merak salmış tüm oyuncu adayları için açmış olduğumuz özel bir başvurudur. Cast ekibimiz başvuruları en kısa süre içerisinde inceleyerek eskişehir’de oyunculuk eğitimi alması gereken kişilere gerekli dönüşleri yapmaktadır.

Bir yorum yapın!