Fitness Katalog Çekimi için 2 Bayan Model Aranıyor!

Yüzü fiziği düzgün olan, modellik yapabileceğine inanan 2 bayan model aranıyor. E-ticaret siteleri için yapılacak çekimlere hemen başvuru yaparak fitness modeli olabilirsiniz.

Yurt dışı bağlantılı kurumsal bir firmanın Fitness ürünlerinin katalog çekimleri için 2 bayan model ihtiyacımız vardır. Yapılacak katalog çekimleri Yurtdışı E-ticaret siteleri için gereklidir. Daha önce Modellik alanında deneyimli olan ya da kendini uygun gören kişiler fotoğraflarını ve bilgilerini göndererek ajansımıza başvuru yapabilirler.

Ürünlerin sürekli olarak güncellenip yenileneceği için çekimler sürekli olarak yapılacaktır. Tek sefere mahsus bir iş olmayıp, ücreti gayet dolgundur.

Bayan Fitness Modeli Başvuru Formu

Model olup çekimlere katılmak isteyen kişiler aşağıdaki başvuru formunu doldurabilir. Fitness Modelliği başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar ise bilgileriniz doğru olması ve fotoğraflarınız güncel yeni çekilmiş olmasıdır.

Cast ajansımız Türkiye geneli ve Uluslararası alanda dizi, film, reklam ve katalog çekimleri alanında hizmet vermektedir. Ajansımıza genel başvuru yapmak istiyorsanız eğer cast ajans başvuru formunu’da doldurarak diğer projelerde de görev almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

    Bir yorum yapın!