Gaziantep Cast Ajans Başvuru

Türkiye’nin önde gelen ajanslarından biri olan firmamız bu defa sizler için Gaziantep’te. Birçoğunuzun hayallerini süslemeye devam eden modellik ve oyunculuk mesleklerini sizlere tanıtmaya, sizleri de ekranların yeni yüzleri olarak Türkiye’ye tanıtma geliyor. . Şimdi de Antep’teyiz. Sizler de ekranların aranan yüzü olmak istiyorsanız Gaziantep Cast Ajans başvurularını kaçırmayın.   Biz sizleri zirveye taşıyacağımızdan eminiz. Çünkü bunu çok yaptık. İlk adım olarak Gaziantep Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu incelemek sureti ile hayallerinize dokunabilirsiniz.

Gaziantepli mankenler, Dizi ve Film oyuncuları:

Arif Erkin Güzelbeyoğlu: Namı diğer Memik Emmi. Antep filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu. Oynadığı Yabancı Damat, Bizimkiler ve bu gibi onlarca filmde oynayan Arif Erkin Güzelbeyoğlu Gaziantepli oyuncularımızdandır.

Leyla Hazal Kaya: 2007 yılında ilk kez Genco filmi ile televizyona merhaba diyen usta oyuncu Hazal Kaya, sonrasında Aşkı memnu dizisinde Nihal karakterini canlandırmıştır.

Yağmur Atacan: Halen Pınar Altuğ ile evli olan Yağmur Atacan, 2002 yılında ilk kez cambaz filminde oynamış, sonrasında birçok reklam ve tanıtımlarda boy göstermiştir. Doktorlar, Lise defteri, Çılgın dershane filmlerinde de yer alan usta oyuncu Gazianteplidir.

Gaziantep ‘te çekilen Dizi ve Filmler:

Zerda: Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu’nun canlandırdığı Zerda yayımlandığı dönemde toplumda çok büyük yer edinmiştir. Dizinin müziklerini Kıraç yapmıştır. Töreleri gereği evlenmeleri imkânsız olan ve buna karşı verdikleri büyük mücadelenin anlatıldığı dizidir. Filmde usta oyunculara İdil Fırat, Burak Sergen de eşlik ediyor.

Yabancı Damat: Yunanlı Niko bir delikanlı ile Antepli Nazlı ‘nın ailelerinin karşı çıkmasına rağmen ne kadar mutlu bir yuva kurduklarını işleyen ve sürekli olarak aralarında tatlı kavgaların yaşandığı olayları anlatan bir aile dizisi

Gaziantep  ‘te Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Şehitkâmil, Şahinbey, Nizip ve Oğuzeli ilçelerinden başvurular kabul edilmektedir.

Gaziantep Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesive yeni yüzler başvurunuzunişleme alınması için lütfen ekteki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!