Gaziantep Oyunculuk Eğitimi

Gaziantep oyunculuk eğitimi kurslarımız ile sektörün başarılı oyuncu adayları arasında yer alabilirsiniz. Oyunculuk eğitimimizden yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle internet sitemiz üzerinden başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Oyunculuk Eğitimlerimizde acemi oyuncuların kamera karşısında eğitim almaları ve kendilerini izleyebilmeleri sağlanmaktadır. Gaziantep Oyunculuk eğitimlerimizde oyuncu adaylarımız için sunduğumuz farklı teknikler bulunmaktadır. Üstelik bu işlemlerde temel oyunculuk becerileri kazanabilmeniz için de özel dersler yapılmaktadır.

Gaziantep Oyunculuk Eğitimi Kursları Nasıl İlerlemektedir?

Cast ajansımızdan alacağınız kamera karşısı oyunculuk eğitiminde evrensel oyunculuk yöntemleri ilk dersleriniz arasında yer almaktadır. Ayrıca eğitimlerimizde günümüz oyuncularından beklentiler hakkında da bilgiler bulunmaktadır. Eğitimin ilk dersleri tamamen teknik bilgileri kapsamaktadır. Eğitim esnasında verilen bilgilerin tamamı önemlidir. Dolayısı ile eğitim esnasında verilen bilgiler kamera karşısına geçtiğiniz zaman sınanacak ve kamera oyunculuğundaki farklı canlı bir şekilde de görmeniz sağlanacaktır. Katılımcıların gelişimleri sürekli olarak takip edilmektedir ve profesyonel çalışma ortamında verdikleri tepkiler incelenmektedir. Cast ekibimiz Gaziantep oyunculuk eğitimi için yönlendirdiği oyuncuların eğitim esnasındaki gelişimlerini takip etmekte ve sektörde başarılı olup olamayacaklarına dair bilgi edinmektedir. Cast ajansımıza kayıtlı olan tüm oyuncular eğitim sonrasında sınava tabi tutulmaktadır. Bu sınav sonrasında başarılı olan kişiler ekibimize kesin olarak katılmaya hak kazanır ve profesyonel projeler için yönlendirilir.

Gaziantep Oyunculuk Eğitimi için Başvuru Kabul Ettiğimiz İlçeler

Gaziantep Merkez, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli

Gaziantep Oyunculuk Eğitimi ve Başvuru Formu

Gaziantep’de Oyuncu olmayı amaçlayan ve oyunculuk eğitimi almak isteyen herkes internet sitemizde bulunan oyuncu başvuru formu üzerinden ekibimize başvurularını iletebilir. Ekibimiz tüm başvurulardan yetenekli olan kişiler için uygun eğitimleri belirleyerek oyuncu adayları ile iletişime geçmektedir.

Bir yorum yapın!

3 Yorumlar
 1. Recep salman

  Gaziantep de oyunculuk yapmak istiyorum. Lütfen bana da yardımcı olup elimden tutar mısınız? Oyunculuk hayalimi sizinle gerçekleştirmek istiyorum.

  1. admin

   Oyunculuk konusunda yetenekli ve istekli kişilere her zaman ajans olarak yardımcı oluyoruz. Oyunculuk sektöründe ilerlemeniz için profesyonel ekibimizle size destek veriyoruz. Gaziantep’de çekilecek dizi, film, reklam ve katalog çekimlerinde sizi de görevlendireceğiz.

 2. Abdurrahman Talih

  Gazi antepte oyunculuk egitimi alıp oyuncu olmak istiyorum