Gelsin Hayat Bildiği Gibi Başvuru

Gelsin Hayat Bildiği Gibi başvuru formu ile dizi oyunculuk başvuruları başladı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi başvuru oyunculuk ajansı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi başvuru formu ile dizi oyunculuk başvuruları başladı! BKM Yapım imzalı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde rol alacak her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. 

Nilsu Berfin Aktaş ve Ertan Saban’ın başrolünde görev aldığı kaliteli dizi projesine yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk başvurusu yaparak siz de hayallerinize giden yola bizimle ulaşabilirsiniz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Başvuruları ve Yeni Oyuncu Alımı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Dizi Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için oyunculuk başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Dizi ajansı yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenecektir. Diziden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talep olduğunda sunumunuz yapılacaktır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde oynamak için lütfen başvuru yapın.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Başvuru Nasıl Yapılır?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattı’dır.

Başvuru Formu

Whatsapp Başvuru

Bir yorum yapın!